Grupa KISSNez vai grupas KISS esošo un bijušo dalībnieku attiecības var kļūt vēl saspīlētākas. Grupa šogad tiks iekļauta Rokenrola Slavas Zālē un pat šim nozīmīgajam notikumam par godu, viņi nevēlas uzstāties, jo grupas biedru starpā ir bijušas vairākas nesaskaņas. Džīns Saimons (Gene Simmons) nesen izteicis, ļoti aizskarošu komentāru bijušo dalībnieku Eisa Frīlija (Ace Frehley) un Pītera Krisa (Peter Criss) virzienā.
Rokenrola Slavas Zāles pārstāvji nupat kā attapušies nepareizajā grupas KISS pusē, izvēloties iekļaut tajā tikai Džīnu Saimonsu, Polu Stenliju (Paul Stanley), Eisu Frīliju un Pīteru Krisu, “uzmetot” ilglaicīgos dalībniekus Tomiju Tajeru (Tommy Thayer) un Ēriku Singeru (Eric Singer), kaut arī kopumā divi pēdējie grupai sevi ir veltījuši vairāk par 25 gadiem.
Nesaskaņas grupas bijušo un esošo biedru vidū turpinās. Žurnāla Rolling Stone intervijā Stenlijs par Saimonsu saka: “Mēs vienmēr esam viens uz otru skatījušies kā uz brāļiem. Dīvaini šķiet tas, kā tu izturies pret savu brāli. Džīna prioritāte līdz šim vienmēr ir bijis viņš pats. Un viņš neļaus neviena cita jūtām vai ieguldījumam stāties ceļā.”
Pīters Kriss intervijā piemetina, ka Stenlija un Saimonsa piedāvājums uzdžemot ar Tajeru un Singeru ir bijis necienīgs. “Kā tu vari mani ielikt Slavas Zālē un tad pateikt, lai es eju un pasēžu stūrītī, kamēr kāds cits čalis uzkrāso manu meikapu un spēlē? Tā ir netaisnība. Arī pret faniem.”
Saimonsa asā piezīme viņa bijušo biedru virzienā ir diezgan aizskaroša: “Viņi vairs nav pelnījuši valkāt krāsu. Tas, ka tu esi tur sākumā nav pietiekami…Un ja tu pats visu salaid dēlī, tad tā ir tava vaina. Nevar vainot savus grupas biedrus. “Ak, paskaties uz mani, ak, nabaga mazais es.””

Šogad Rokenrola Slavas Zāles ceremonija notiks 10. aprīlī, grupai vēl ir nedaudz laika, lai pārdomātu nesaskaņas. Slavas Zālē vieta tiks piešķirta arī grupai Nirvana. Arī par Nirvana solistu Kurtu Kobeinu (Kurt Cobain) Džinam Saimonsam ir bijis, ko teikt – viņš izteicies, ka Kobeinu nemaz nevar uzskatīt par mūzikas ikonu un viņam Slavas Zālē nav vietas. Ironiski, ka Nirvana Slavas Zālē tiek iekļauti pēc 25 gadiem, kopš viņu pirmā nozīmīgā ieraksta, savukārt KISS tur tiek pēc daudziem gadiem, viņu iekļaušana tikusi vairākkārtīgi pārskatīta.

Grupas Slipknot solists Korijs Teilors (Corey Taylor) jau ir izteicis savas domas par šo konfliktu. Viņaprāt, tas viss ir smieklīgi un ja nebūtu Frīlija un Krisa, tad, iespējams, nebūtu dota iespēja arī Tajeram un Singeram. Slipknot solists arī domā, ka ir forši būt KISS fanam, bet redzot šo muļķīgo ķildošanos, vēlme tādam būt zūd. Viņš arī pieļauj domu, ka grupa KISS vairs neveltīs viņam nevienu labu vārdu, bet Korijs tomēr uzskata, ka šoreiz runa nav tikai par viņiem, bet gan par faniem.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase