Mūzikas preču veikals „TAVA SKAŅA” sadarbībā ar firmu YAMAHA atkal rīko specializētu  konkursu ģitāristiem – GUITARDAY  2010.

Jums ir jāizpilda priekšnoteikumi un pēc atlases jāiekļūst labāko desmitniekā lai saņemtu lielisku balvu – elektroakustisko ģitāru YAMAHA CPX900 !!! Klāt būs arī mūsu komanda – ievāksim intervijas, fotografēsim un filmēsim!

Konkursā var piedalīties ikviens vecumā līdz 35 gadiem. Jums ir jāizpilda priekšnoteikumi un pēc atlases jāiekļūst labāko desmitniekā lai saņemtu lielisku balvu – elektroakustisko ģitāru YAMAHA CPX900 !!! Klāt būs arī mūsu komanda – ievāksim intervijas, fotografēsim un filmēsim!

Pieteikšanās kārtība:

1.Konkursa pirmajai kārtai pretendenti piesakās nosūtot līdz 10.maijam uz e-pastu  guitarday@yoursound.lv savu ģitārspēles ierakstu mp3 formātā, īsu aprakstu par sevi un, protams, foto. Jebkurš, atverot lapu, varēs iepazīties ar informāciju par pretendentiem, noklausīties iesūtītos ierakstus un pārliecināties par konkursa „caurspīdīgumu”.

2.Ņemot vērā iesūtītos skaņu ierakstus, kompetenta žūrija aizklātā veidā atlasīs 10 dalībniekus, kas iekļūs konkursa finālā un cīnīsies par galveno balvu.

3.Atlases rezultāti būs zināmi 13. maijā. Katrs dalībnieks tiks informēts personīgi (tiks nosūtīts info uz norādīto dalībnieka e-pasta adresi). Rezultāti būs redzami mājas lapā www.guitarday.lv un www.yoursound.lv.

Jaunākā informācija:

Ir jau atlasīti finālisti:

Visu iesūtīto dalībnieku dziesmu demo ierakstus var noklausīties!

Fināla konkurss:

Otrdien, 25. maijā Mūzikas akadēmijas studentu klubā plkst. 20.00 finālisti izlozes kārtībā spēlē vienu savu skaņdarbu un vienu coverversiju. Uzstāšanās ilgums nedrīkst pārsniegt 10min + sagatavošanās laiks 5 minūtes. Kopējais skatuves laiks katram finālistam ir 15 minūtes.

Finālists papildus var izmantot savu sagatavoto pavadījumu (CD Audio formātā), ierasties ar savu pavadošo sastāvu vai izpildīt skaņdarbu arī viens pats. Atskaņošanā var izmantot skaņu apstrādes un vokālās dotības, par kurām iepriekš jāvienojas ar organizatoriem un skaņu inženieriem.

Žūrijas komisija vērtē finālistus pēc šādiem parametriem – skaņa, tehnika, stila izjūta un atraktivitāte. Vērtēšana notiek pēc piecu punktu skalas, tajā piedalās starptautiska žūrija, profesionāli ģitāristi un mūziķi, firmas YAMAHA un mūzikas preču veikala „Tava Skaņa” pārstāvji.

Balva:

Uzvarētājs, kurš saņems visvairāk punktu pēc žūrijas vērtējumu apkopošanas, iegūs savā īpašumā elektroakustisko ģitāru YAMAHA CPX900!

Būs arī balvas no veikala “Tava Skaņa” un “Rock Distribution”

Konkursa īpašais viesis – VICTOR SMOLSKI grupa RAGE (Vācija). Video zemāk:


 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase