Čau visiem ģitārcensoņiem!
Ceru, ka Jaunais gads sagaidīts godam un galva vairs gandrīz nesāp :). Nāku pie jums ar labām ziņām!

Pavisam nesen internetā parādījās promo videoklips (skat. zemāk), kas reklamē Zaka Vailda jauno metālmūzikas rokasgrāmatu “Bringing Metal to the Children”. Šajā grāmatā Zaks Vailds, cilvēks, kurš prot pārvērst smagā metāla tūres par fantastiskiem piedzīvojumiem, stāsta par to, kas notiek aiz tūres autobusa logiem un aizkulisēs. Šīs smagās mūzikas divdesmit piecu gadu Ozija Osborna un Black Label Society grupas veterāns dalās ar savām izdzīvošanās tehnikām, kas palīdzēja viņam izdzīvot ceļā, tikt galā ar trako vikingu grupu un kaut kādā veidā katru vakaru izejot uz skatuves, noraut jumtu skatītājiem.

Grāmata sākas ar Vailda „īsta rokera testu” (true rocker test – TRT), kurā lasītājs atbild un skaita punktus desmit jautājumos, lai noteikt vai viņam vispār ir vērts lasīt šo grāmatu tālāk, vai arī labāk nodot to kādam, kas vairāk atbilst šai grāmatai. Vailds turpina ar episkiem stāstiem par dzīvi ceļā un piedāvā dažādas instrukcijas, kas attiecas uz higiēnu tūres laikā, pirms-koncertu sagatavošanos un pēc-koncertu etiķeti. Ceļa stāstos ir iekļauti daudzi vakari, kas tika pavadīti kopā ar tādiem smagās mūzikas dieviem kā Rob Zombie, Ediju Van Heilenu, Daimbegu Darelu, Alice in Chains, Skid Row ģitāristu Snake Sabo, Larsu Ulrihu, un, protams, smagā metāla krusttēvu – Oziju Osbornu.

Papildus visam, “Bringing Metal to the Children” rokasgrāmatā Zaks Vailds dalīsies ar domām par to, kā gūt panākumus mūzikas biznesā, kā pareizi plānot tūres, ekskluzīviem padomiem, kas iedvesmos metāla mūziķus, kā arī tehnikām, kas ļaus izdzīvot mošpitā un detalizētiem plāniem kā iekārtot šautuvi tūres autobusā.

 

  • Reply

    hitch3r

    13 01 2011

    Tauta, atzīstās, kurš “promo videoklips” izlasīja kā “porno videoklips”?
    =))))

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase