Bipolar guitarKas ir šī jocīgā, jaunā ierīce, kas parastai Strotocaster tipa ģitārai liek skanēt tā, ka uzreiz rodas asociācijas ar video spēlēm no 80 gadiem? Ģitārists Džeremijs Bells (Jeremy Bell) vienmēr ir eksperimentējis ar bezmaz vai visu, kas var izdot jebkādu skaņu un ir radījis jaunu un interesantu ierīci.

Ierīce saucas Bipolar Guitar un ar to iespējams pārslēgties starp signāliem, kas nāk no ģitāras. Viens signāls ir tas, kas rodas laikā, kad ģitāra tiek spēlēta, bet otrs ir signāls, kas ir nedaudz novēlots (līdzīgi, kā iegūstam ar delay efektu). Viņš pats to raksturo: “Tas ir tā, it kā ģitāra ceļotu laikā”.

Džeremijs par sevi stāsta: “Es vienmēr esmu bijis ļoti ieinteresēts šāda veida tehnoloģijās, kurus izmanto dīdžeji un cilvēki, kas nodarbojas ar elektronisko mūziku, jo man šķiet interesanti šīs tehnoloģijas savienot ar citiem instrumentiem – šajā gadījumā ģitāru. Tad nu es paņēmu pārslēdzēju, ko biju agrāk radījis projektam, kurā radīju skaņas ar lentēm un veicu ar to dažus eksperimentus kopā ar ģitāru. Un te, lūk ir rezultāts, kas ir radies.” Vairāk par Bipolar Guitar Džeremijs pastāsta video. Skatāmies! 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase