Fender 2014Fender American standard sērija tika radīta 1986. gadā un tā ar saviem kvalitatīvajiem instrumentiem ir kļuvusi par vienu no visu laiku tradicionālākājām ģitāru sērijām.

Paši Fender šo sēriju uzskata par visu Fender ģitāru centru. Kā viņi paši saka, tā ir vieta, kur viņi kombinē vairāk kā 60 gadu vecu vēsturi ar modernām inovācijām. Fender jaunākā American Standard sērija prezentē jaunas ģitāras, tādējādi padarot izvēles iespējas vēl plašākas. Fender garantē, ka lai arī kādu ģitāras toni mūziķis meklē, šajā sērijā to noteikti var atrast.

American Standard Stratocaster ģitāra ir tā pati lieliskā ģitāra, kas tā vienmēr ir bijusi, taču tagad tā ir papildināta – plastmasas detaļām piešķirts novecojuma efekts, kā arī šai ģitārai ir lieliski skanoši Fender Custom Shop Fat ’50s skaņas noņēmēji. Šīs, tātad, ir pašas jaunākās American Standard Stratocaster ģitāras, kurām tāpat ir saglabātas visas Stratocaster ģitārām raksturīgās iezīmes – atpazīstamais tonis un ikoniskais izskats. Tagad šīs ģitāras pieejamas divās jaunās krāsās – Bordeaux Metallic un Ocean Blue Metallic.

Telecaster ar belly cutAmerican Standard Stratocaster HSS ģitārai ir visas augstāk minētās īpašības, taču tiltiņa pozīcijas single coil skaņas noņēmēja vietā ir Diamondback humbucker tipa skaņas noņēmējs. Pieejams arī American Standard Stratocaster HH modelis, kuram ir divi Twin Head Vintage Humbucker tipa skaņas noņēmēji. Tie nodrošina pilnīgu un patīkamu skanējumu. Ģitārai ir trīs pozīciju skaņas noņēmēju pārslēdzējs un trīs potenciometri – viens katram skaņas noņēmējam, kā arī viena galvenā toņa kontrole. Pie citām lieliskām īpašībām noteikti minams arī ērts modern C formas kļavas grifs ar 9.5” rādiusu un 22 medium jumbo ladām (par grifu tipiem un veidiem iepriekš esam rakstījuši šeit). HSS modelim ir iespējams izvēlēties kļavas vai rožkoka grifa virsmu, kā kādu no jaunajām krāsām – Bordeaux Metallic vai Ocean Blue Metallic. Modelim ar diviem Humbucker skaņas noņēmējiem pieejamās krāsas ir Sunburst un melna krāsa ar rožkoka grifa virsmu, kā arī balta un Ocean Blue krāsa ar kļavas grifa virsmu.

American Standard Telecaster ģitāra ir ieguvusi jaunas korpusa kontūras un klasiski skanošus skaņas noņēmējus – Fender Custom Shop Twisted Tele grifa pozīcijā un Broadcaster skaņas noņēmēju tiltiņa pozīcijā. Fender saka, ka šis jaunais Telecaster skan vēl pilnīgāk un dzidrāk, kā jebkad agrāk. Krāsu izvēles tāpat iekļauj Bordeaux Metallic un Ocean Blue Metallic.

American Standard Telecaster HH – šeit vienai no klasiskākajām Single-coil ģitārām piešķirti divi Twin Head Vintage Humbucker tipa skaņas noņēmēji, kas ģitārai piešķir neticamu skanējumu. Tai ir arī ērtsmodern C formas grifs, trīs pozīciju skaņas noņēmēju pārslēdzējs, divi potenciometri (skaļums un tonis) un “stīgas caur korpusu” konstrukcija. Pieejams Sunburst un melnā krāsā ar rožkoka grifa virsmu un baltā un Ocean Blue Metallic krāsā ar kļavas grifa virsmu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase