Džo Satriani 24. jūlijā izdos jaunu studijas albumu, kas sauksies Shockwave Supernova. Kamēr mēs to gaidām, Satriani mums piedāvā iespēju mazliet ielūkoties tajā, kas gaidāms, piedāvājot fragmentu no skaņdarba On Peregrine Wings, kas būs šajā albumā. Fragments atrodams video raksta beigās.

Lai Kalifornijā ierakstītu šo albumu, Satriani izveidoja trio, pieaicinot vēl trīs pasaules klases mūziķus – taustiņinstrumentālistu un ģitāristu Maiku Kinīliju (Mike Keneally), bundzinieku Marko Minnemanu (Marco Minnemann) un basģitāristu Braienu Belleru (Bryan Beller). Satriani saka: “Es nemaz nevarētu vēlēties labāku grupu, kas man palīdzētu šīs dziesmas ienest dzīvē.”

Gaidāmā albuma Shockwave Supernova skaņu inženieris un muzikālais līdzproducents ir neviens cits kā Džons Kuniberti (John Cuniberti). Kopā ar viņu Satriani jau ir ierakstījis vairākus albumus, tostarp 1986. gada Not of This Earth, kā arī tā leģendāro sekotāju Surfing with the Alien.

Nesen, spēlējot pēdējā koncertā no 2 gadu ilgušās tūres Unstoppable Momentum, Satriani esot nākusi ideja šim jaunajam albumam. Viņš to skaidro: “Es ievēroju, ka ļoti daudz, pat par to nedomājot, spēlēju ģitāru ar zoebiem. Pie sevis domāju, kādēļ gan to daru. Sajūta bija, it kā kāds cits man to mudinātu darīt.” Satriani saglabāja šo sajūtu kā iedvesmu viņa jaunajai personības šķautnei, kas tā arī saucas “Shockwave Supernova”. Tas raksturo ekstraverto skatuves personību it kā parasti kautrīgajā un rezervētajā ģitāristā.

Satriani kopā ar ģitāristu Nedu Evetu (Ned Evett) ir izveidojis animācijas seriālu, kas saucas Crystal Planet. Šī kristāla planēta ir mūsu pašu planēta Zeme, tikai miljoniem gadu tālā nākotnē. Šova galvenais varonis pārvietojas laikā spēlējot mūziku ar īpašu elektrisko ģitāru un cenšas izglābt pagātni un nākotni.

Fragments no dziesmas On Peregrine Wings

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase