Joe Satriani – Black Swans And Wormhole Wizards albums

Džo Satriāni (Joe Satriani) izlaiž vairākas webizodes (webizodes), lai reklamētu un ieinteresētu ar savu jauno albumu “Black Swans And Wormhole Wizards” (Ja tulko, sanāk varen jokaini: Melnie gulbji un tārpu alu burvji). Tos viņs izvietojis Satriani.comFacebook un YouTube.

Kas ir interesanti par šo albumu – tas nāk klajā diezgan īpašā Džo karjeras posmā – pirmo reizi viņš ir ģitārists rok grupā, Chickenfoot, kas ir mainījusi pieeju albumu rakstīšanai. Lai to ierakstītu, Džo ir izvēlējies to pašu ierakstu studiju, Skywalker Sound, kas ir liela izmēra telpa mēģinājumiem, dziesmu sacerēšanai un rakstīšanai. Svarīga šī lēmuma daļa bija iemesls, ka Džo ir atgriezies pie vecajiem labajiem “dzīvajiem” (live) ierakstiem – kas nav noticis pēdējos albumos. Tagad skanējums ir kā Flying In A Blue Dream vai The Extremist stilā. Šajā albumā piedalās: Jeff Campitelli, Allen Whitman, un Mike Keneally.

Katrā wepizodes video ir sīkāk paskaidrots par dziesmas nosaukumu, nozīmi, demonstrēti rifiņi un ir kopējs albuma apskats. Kopumā skatāmas ir 12 epizodes:

1. epizode: Premonition

2. epizode: Dream Song

3. epizode: Pyrrhic Victoria

4. epizode: Light Years Away

5. epizode: Solitude

6. epizode: Littleworth Lane

7. epizode: The Golden Room

8. epizode: Two Sides to Every Story

9. epizode: Wormhole Wizards

10. epizode: Wind In The Trees

11. epizode: God Is Crying

12. epizode: Bonus Tracks

Informācijas avoti:

Print Friendly

6 thoughts on “Joe Satriani – Black Swans And Wormhole Wizards albums

  1. baigi patīk !!! viens no viņa mācekļiem ir STEVE VAI. Varat paklausīties Steve Vai labāko skaņdarbu “Steve Vai – For The Love Of God”

  2. priex ka Satriani atgriezies pie t.s. dzivajiem ierxtiem,
    jo manuprāt viņam tas sanāk vislabāk …true master

Leave a Comment

Draugiem.lv pase