Iepazīstinām Jūs ar Andy Baker (Endijs Beikers), kurš nāk no Anglijas, Londonas. Sapazināmies ar viņu Ģitāristu sesijā 2011. Īsumā pastāstīsim par viņa biogrāfiju, kā arī parādīsim viņa Jazz Fusion stila video nodarbības, kurās stāsta par progresijām, gammām un akordiem. Ģitāru spēlē vairāk nekā 30 gadus un spēj spēlēt visdažādākajos stilos, sākot no roka, funk, džeza un blūza, līdz pat akustikai, etniskajam stilam. Viņš ir spēlējis vairāk nekā tūkstoš koncertos, kā pieaicinātais mūziķis ir spēlējis vairāk nekā 50 TV soundtrekos un ir parādījies vairāk nekā 30 TV programmās, kuras ir parādījušās visā pasaulē. Andy Baker ir spēlējis ar pasaulē pazīstamiem mūziķiem, kā, piemēram, David and Carrie Grant, Hollywood Beyond, Skye, Kylie Minogue u.c. Pašlaik viņš producē grupu Secondchance un strādā pie sava albuma. Šogad viņš Ģitāristu sesijā piedalījās  jau piekto reizi!

Chromatic progressions, scales and chords

Fusion Chords and Progressions

Nākamajā rakstā par Andy jūs redzēsiet, kādus pilnveidojumus viņš ir veicis video redzamajai Squier Stratocaster ģitārai.

Andy Baker Session Guitarist www.andybaker.info Links: Film music writer James Hannigan www.postlinear.co.uk (Andy Baker in session: www.postlinear.co.uk/gamecity.html) & TV soundtrack Ian Livingston

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase