Ģitārspēle.lv administratore Inta piedalījās konkursā “Labākā biroja administratore 2016”. Liels paldies visiem, kas piedalījās balsojumā!

Inta par sevi:

Esmu 3.kursa studente, kurai izdodas apvienot studijas un Ģitārspēles biroja administratores pienākumus. Uzskatu, ka man ir lielisks darbs, jo tas apvieno manu hobiju – ģitārspēle – un daļu no nākotnes profesijas pienākumiem – ekonomists, grāmatvedis.
Brīvo laiku pavadu sportojot, apmeklējot koncertus un teātra izrādes.
Esmu atvērta, atsaucīga, mērķtiecīga, komunikabla administratore, kura vienmēr gatava palīdzēt klientiem un kolēģiem.

Kāpēc izvēlējies Ģitārspēles biroja adminstratora/es amatu? Kādas ir priekšrocības?

Biroja administratores amatu ir iespējams apvienot ar pilna laika studijām, kas bija galvenais nosacījums uzsākot strādāt. Man patīk kārtība un organizētība, tāpēc labprāt piedalos uzņēmuma darbības organizācijā. Ģitārspēles biroja administratores pienākumi dod iespēju pilnveidoties, iepazīties ar dažādiem cilvēkiem, kuriem ir kopīgs hobijs, uzlabot komunikācijas un datorprasmes.

Tavs vadītājs par Tevi (Eduards Aksjoņenko)

Inta ir ļoti spējīga, atvērta un draudzīga biroja administratore! Mums (darbiniekiem, klientiem un man kā vadītājam) tiešām ir palaimējies, ka viņa strādā Ģitārspēlē!
Viņa ir lielisks piemērs tam, ka ir iespējams apvienot pilna laika dienas studijas ar atbildīgu un intensīvu darbu tā, lai neciestu nedz mācību process, nedz darbs (Inta ir viena no studentēm ar augstākajiem vērtējumiem, kas manī izbrīnu nerada).
Inta ļoti ātri mācās un spēj sniegt praktiskus darba augļus īsā laikā. Ja ir jāapgūst kaut kas jauns – 1 nedēļa un tad Tu esi tas, kas par attiecīgo tēmu uzdod jautājumus.
Iekšējie procesi mums ir sakārtoti un spēcīgi organizēti.
Žēl ir arī apzināties, ka cilvēks ar lielu potenciālu ilgtermiņā attīstīs savu karjeru uz vēl atbildīgākiem un apjomīgākiem amatiem ārpus Ģitārspēles (centīsimies noturēt!), bet kopumā par to ir jāpriecājas, jo sabiedrība Latvijā no gudriem un enerģiskiem prātiem lielos amatos ir tikai ieguvēja!
Šobrīd pavisam noteikti varu teikt – ar visu viņas atdevi, laipno komunikāciju un attieksmi pret dzīvi/darbu – Labākā Biroja Administratore/s Latvijā!

Kādi ir Tavi ikdienas pienākumi? Kuri no tiem patīk vislabāk? Kuri tiek pildīti tikai tāpēc, ka nepieciešami?

Mani galvenie darba pienākumi Ģitārspēlē ir nodarbību plānošana, informēt Ģitārspēles skolēnus, viņu vecākus un klientus par aktualitātēm Ģitārspēlē, pieņemt klientu ģitāras servisā, sagatavot servisa atskaites, izsniegt nomas ģitāras, sagatavot un noslēgt vienošanās līgumus ar Ģitārspēles skolēniem, sagatavot un nosūtīt rēķinus, reģistrēt pavadzīmes, sagatavot grāmatvedības dokumentus, komunicēt sociālajos portālos ar Ģitārspēles sekotājiem un rūpēties par uzņēmuma tēlu un klientu apmierinātību ar uzņēmuma pakalpojumiem.
Vislabāk man patīk komunicēt ar Ģitārspēles skolēniem, jo mums ir kopīgs hobijs – ģitārspēle.
Tā kā Ģitārspēles kolēģi, klienti un sadarbības partneri ir atvēri un pozitīvi domājuši cilvēki, motivācijas pienākumu pildīšanai netrūkst un darba dienas paiet lieliskā atmosfērā.

Kā Tu attīsti savas kompetences? Kādas īpašības un prasmes palīdz būt labam biroja administratoram?

Pašlaik lielākā personības izaugsme ir studējot universitātē. Ģitārspēles biroja administratoram svarīgi zināt arī mūzikas aktualitātes, tāpēc sekoju līdzi mūzikas pasaulei un apmeklēju dažādus koncertus. Ģitārspēles Nodarbībās attīstu mūzikas skolā iemācītās ģitārprasmes.
Esmu atvērta jauniem izaicinājumiem, komunikabla, pozitīvi noskaņota pret jaunām idejām, laipna, spēju pielāgoties klientu vēlmēm un rast risinājumus dažādām nestandarta situācijām, kas ir būtiski pildot biroja administratores pienākumus.

Biroja administratora diena reti kad ir vienmuļa. Apraksti kādu spilgtāko notikumu, kas palicis atmiņā saistībā ar Jūsu darba pienākumiem.

Ģitārspēlē manu dienu piepilda skolēnu stāsti. Otrklasnieks skaita iepriekšējā nedēļā iekrātos 36 centus, lai nopirktu kārtējo mediatoru savai kolekcijai, sirmgalvis atceras, ka sāka spēlēt ģitāru studiju laikā, kad uz vairākām nedēļām palicis viens ar universitātes laboratorijas žurkām laborantes slimības dēļ. Ģitāristi ir radoši cilvēki, tāpēc strādājot Ģitārspēlē nevienu brīdi nav garlaicīgi. Ģitārspēlē dienas ir vēl piepildītākas kā citur, jo visu laiku skan dzīvā mūzika skolotāju un skolēnu izpildījumā.

Darbs birojā parasti ir diezgan mazkustīgs. Kā Tu uzņēmumā atgūsti enerģiju? Vai Jūs organizējat kādas kopīgas ikdienas aktivitātes vai sporta pauzes, kas palīdz izkustēties un gūt pozitīvas emocijas?

Ģitārspēles biroja administratora darba laiks nav no plkst. 8:00-17:00 pie datora, kā parasti šīs profesijas pārstāvjiem. Enerģiju dod sarunas ar Ģitārspēles skolēniem pirms un pēc viņu nodarbībām, klientu pozitīvās atsauksmes, vadītāja un kolēģu nemitīgā attīstība, vēlme radīt jaunus pakalpojumus, lai palīdzētu skolēniem realizēt viņu muzikālos mērķus.
Esmu vienīgā meitene aktīvo un radošo Ģitārspēles puišu starpā, tāpēc par garlaicību un mazkustīgumu noteikti nevaru sūdzēties.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase