Ģitārspēle.lv komanda pirms vairāk kā pusotra gada kļuva dažādāka, jo radošai vīriešu komandai pievienojās meitene, kura vienmēr ierodas vismaz 5 minūtes pirms norunātā laika, mīl perfektu kārtību, neklausās ne metālu, ne roku, spēlē tikai klasisko ģitāru. Lielākā daļa no jums jau viņu zina, bet iepazīsimies tuvāk – vienmēr pozitīvā, gudrā un komunikablā – Ģitārspēle.lv vecākā biroja administratore Inta Legzdiņa!

Inta ir dzimusi un augusi Priekulē – mazā pilsētiņā netālu no Liepājas. Ar mūziku viņa ir saistīta jau no pašas bērnības, apmeklējot vokālās nodarbības, dziedot bērnudārza ansamblī, vēlāk skolas korī un ir arī piedalījusies Dziesmu svētkos. Kad Intai bija 11 gadi, viņa uzsāka mācības Priekules Mūzikas skolas Ģitāras klasē, ko 2012. gadā absolvēja ar teicamām sekmēm. Mazpilsētās nav iespējas izvēlēties kur mācīties, pie kāda skolotāja, ko mācīties – ģitārspēli varēja apgūt tikai mūzikas skolā. Inta saka, ka mācību programmu mūzikas skolā nevar salīdzināt ar iespējām un izvēlēm, kas dotas Ģitārspēle.lv Nodarbību skolēniem, tāpēc nebija viegli saglabāt interesi un vēlmi spēlēt. “Esmu pateicīga skolotājam Robertam Dinteram (ģitārists grupā Ivo Fomins) par pacietību un neskaitām reizēm, kurās pierunāja nepadoties un pabeigt mācības mūzikas skolā,” stāsta Inta.

Inta Priekules vidusskolā – koncerts 2011. gadā!

Uzsākot mācības mūzikas skolā, vajadzēja iegādāties ģitāru. “Ne es, ne vecāki neko no instrumentiem nesapratām,” atceras Inta, “tētis jaunībā esot spēlējis ģitāru, taču pirkstu traumas dēļ bija jāpārtrauc, tāpēc viss par ģitārām bija piemirsies”. Klausot pārdevēja ieteikumam, tika nopirkta Oscar Schmidt klasiskā ģitārā, kas būšot laba iesācējiem. Tā nu šo iesācēju ģitāru Inta spēlē jau vairāk kā 10 gadus. 🙂

Inta savā elementā – pie Gitarspele.lv administrācijas stūres

Pēc vidusskolas absolvēšanas Inta pārcēlās uz Jelgavu un uzsāka studijas Latvijas Lauksaimniecības universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē – vasaras sākumā viņa iegūs bakalaura grādu. Studiju pirmajos gados ik pa laikam iedomājās par darbu, bet nobijās, ka nespēs darbu apvienot ar studijām. Tā kā viņas hobijs ir ģitārspēle, viņa sekoja līdzi Ģitārspēle.lv darbībai sociālajos portālos un bija vairākkārt izmantojusi servisa pakalpojumus, kam pateicoties viņas mīļā neilonu stīgu ģitāra skan labi jau daudzus gadus. Ieraugot sludinājumu par biroja administratora vietu Ģitārspēle.lv, Inta nodomāja, ka tas ir tieši viņai, jo darbs būtu saistīts gan nedaudz ar nākamo profesiju, gan hobiju, tāpēc nolēma mēģināt un ir priecīga, ka izturēja lielo konkurenci.

Administratores darba diena ir ļoti interesanta, jo viņai ir ļoti dažādi uzdevumi –

Evelīna uzzīmēja Intas portretu 🙂

komunicēt ar klientiem telefoniski, e-pastā un sociālajos portālos, plānot ģitārspēles nodarbību grafiku, pieņemt servisa ģitāras, izsniegt nomas ģitāras, izrakstīt rēķinus un sekot līdzi to apmaksāšanai, gatavot grāmatvedības atskaites, analizēt klientu plūsmu un citi. Kopš mūzikas skolas absolvēšanas ir pagājuši vairāki gadi, tāpēc Inta ar prieku izmanto darbā sniegto iespēju mācīties pie Ģitārspēle.lv skolotājiem, lai atsvaidzinātu aizmirstās zināšanas un attīstu ģitārspēles prasmes.

Inta ir pateicīga par iespēju strādāt Ģitāspēle.lv, “jo šeit kolēģi ir draugi nevis konkurenti, priekšnieks ir atbalsts nevis bieds. Neuztveru to kā darbu, bet pieredzi un iespēju profesionālai attīstībai un personības izaugsmei. Ir viegli, ja visi strādā kopīgiem mērķiem, atbalsta un palīdz viens otram gan darbā, gan ārpus tā.”

Priekules Mūzikas skolas izlaidumā 2012. gadā!

Īpašs paldies Marisam Vecvagarim par rakstiņa sagatavošanu!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase