ĢITĀRISTU SESIJAS FLAIERISHey, Ģitāristi! Jums ir lieliska iespēja piecas dienas pavadīt muzikāla gaisotnē, profesionālu muziķu pavadībā, gūt jaunu pieredzi, zināšanas, informāciju un draugus!

Jau 19. gadus tiek kopta tradīcija vienkopus sanāk daudziem desmitiem elektrisko un akustisko ģitāristu spēlmaņiem, basģitāristiem, koklētājiem, rokgrupām, vokālistiem un ikvienam interesentam, kurš vēlas mācīties un izzināt ko vairāk par mūziku! Tā ir mūzikas simbioze, kvalifikācijas seminārs mūzikasskolotājiem, tā ir „Ģitāristu sesija 2015”! 25.-30.oktobris, Madonas novadā, Praulienas skolā

Ko var iegūt „Ģitāristu sesijā 2015”?

-Tu gūsi pieredzi un informāciju vismaz 20 meistarklasēs piecu dienu laikā pie Latvijā zināmiem mūziķiem, mūzikas pedagogiem, kā arī vieslektoriem no ārzemēm.

-Tev būs iespēja klausīties aizraujošas meistarklases, kā arī piedalīties sešu autonomu grupu nodarbībās  – vokālistus vadīs Andrejs Gradinarovs, akustiskās ģitāras nodarbības vadīs Andris Jeziks un Rihards Lībietis, elektroģitāras nodarbības vadīs Jānis Kalniņš un Arturs Liede,  basģitāristu grupu vadīs Phil Spalding (UK), bundzinieku grupas šefs būs Andris Buiķis un šogad izveidota jauna grupa – kokles, kuras vadītāja būs Rasa Vītola un Ansis Jansons.

– Tev būs iespēja piedalīties paneļdiskusijās ar atzītiem mūziķiem,  varēsi baudīt koncerta priekus.

-Instrumentālistiem un rokgrupām būs iespēja piedalīties konkursos, kā arī jamsession vakaros.

-Jaunajām rokgrupām lieliska iespēja muzicēt un darboties kopā ar profesionāliem un atzītiem mūziķiem.

-Trešdienas pēcpusdienā Tu dosies „Relax tūrē”, kur apmeklēsim Gunāra Igauņa mūzikas instrumentu muzeju Gaigalavā, kā arī baudīsi ugunskura draudzīgo strāvojumu, izbaudīsi pirts garu un vēderpriekus.

Pirmo reizi notiks izcilu mūziķu vārdā nosaukti instrumentālistu konkursi – tiks izcīnītas vokālistes Ievas Kerevicas, ģitārista Mārča Auziņa, basģitārista Ingara Viļuma un bundzinieka Andra Buiķa balvas. Balvas pasniegs paši mākslinieki! Balvu fondu veidos organizatoru gatavotas specbalvas, sponsoru dāvinājumi un naudas prēmijas. (Ar konkursu nolikumu varat iepazīties www.gitaristusesija.lv)

Kas Tev jādara, lai pieteiktos?

Līdz š.g. 20.oktobrim iesūti anketu, kura ir atrodama projekta mājas lapā – www.gitaristusesija.lv.   Ieteikums to darīt iespējami drīz, jo ir paredzētas pārsteiguma balvas pirmajiem 10 dalībniekiem, kuri ir izpildījuši visu anketās prasīto. Anketai pievieno savu foto portretu JPG formātā ar norādītu vārdu, uzvārdu, kā arī maksājuma uzdevumu, kurā ir redzama informācija par dalības maksu, dalībnieka vārdu un uzvārdu.

-Piesakies elektroniski visu augstāk minēto sūtot uz imantspulkstenis@madona.lv vai arī sūtot pa pastu uz adresi – Saieta Laukums-1, 413.kab., Madona, LV-4801

Dalības maksa 100,-eur. (ēdināšana 3x dienā, „Relax tūres” izbrauciens, naktsmītnes, gultas veļas komplekts, sesijas meistarklases, koncerti, konkursi, aparatūra un izdales materiāli). Transports Madona-Prauliena-Madona tiks nodrošināts iepriekš saskaņojot ar organizatoriem.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase