Gibson Ģitāru Roka Festivāls 2011 – izsludinām pieteikšanos!

Latvijas vadošais ģitāristu saits Gitarspele.lv sadarbībā ar pasaules leģendāro ģitāru ražotāju Gibson un veikalu AT&Trade ar patiesu prieku turpina izklaidēt un izglītot Latvijas ģitāristus, organizējot vēl nebijušu konkursu, kura galvenā balva ir Epiphone Les Paul Custom elektriskā ģitāra!

Gibson Ģitāru Roka Festivāls norisināsies 7. decembrī klubā NABAKLAB. Uz skatuves kāps 10 atlasē izvēlēti  ģitāristi.
Katram finālistam 5 minūšu laikā žūrijas priekšā būs jāpierāda, ka tieši viņš ir pelnījis galveno balvu – rokmūziķu vidū iecienīto Epiphone Les Paul Custom ģitāru.

Uzstāties var vai nu ar  dzīvo pavadījumu (var nākt ar saviem grupas kolēģiem) vai izmantot mp3 pavadījumu, vai arī ar solo priešnesumu bez pavadījuma. Dalībniekiem ir brīva izvēle – spēlēt vienu savu oriģinālskaņdarbu vai arī vienu kaverdziesmu.

Lai saglabātu intrigu un godīgu konkurenci, žūrijas sastāvs tiks atklāts dažas dienas pirms konkursa. Tomēr varam pačukstēt, ka tajā būs ievērojamas ar ģitārmūziku saistītas personas, arī Gibson pārstāvis no ASV.

Konkursa vērtēšanas kritēriji :
Performance – izpildījuma kvalitāte un tehnika;
Artistry  – mākslinieciskā gaume, skatuviskais tēls;
Groove – grūvs, “smeķīgums” un tas, cik ļoti mūzika “paķer”.

Kā jau visos Ģitārspēle.lv/Gitaristiem.lv rīkotos pasākumos, nobeigumā  paredzēts jam session, kura laikā uz skatuves varēs kāpt ikviens, kurš atnāks ar savu ģitāru. Tā ir iespēja saspēlēties ar klātesošajiem un baudīt radošu mūziku. Garantēts iespaidīgs šovs arī skatītājiem  – aicināti visi interesenti! Pasākuma laikā pie vērtīgām balvām varēs tikt arī klātesošie, piedaloties mini konkursos.
Ieeja ir bez maksas un bez vecuma ierobežejuma.

Kā pieteikties?

Līdz 21. novembrim aizpildi pieteikuma anketu mājas lapā un gaidi rezultātus.  Ja būsi viens no desmit konkursa labākajiem pretendentiem, tiksi uzaicināts uzstāties konkursa finālā 7. decembrī Rīgas klubā NABAKLAB.

Papildus anketai Tev ir jāiesūta arī video pieteikums 1-2 min garumā. Par video saturu sīkāk lasi mājas lapā.
Visus ar konkursu saistītos jautājumus droši sūti uz info@gitarspele.lv vai arī lasi jaunumus www.gitarspele.lv !


Print Friendly

19 thoughts on “Gibson Ģitāru Roka Festivāls 2011 – izsludinām pieteikšanos!

  1. Ū, labais! Tik dīvaini, nevaru tikt klāt pie tās anketas, vienkārši rādās balta ģitārspēle.lv lapa.

  2. Kāpēc anketiņa nedarbojas? Gaidu jau kādas 5 min. lai ielādējas, bet kā nav tā nav. :/

Leave a Comment

Draugiem.lv pase