Piedāvājam jaunus SERVISA pakalpojumus!

Hey! Ģitārspēle.lv Serviss

Prieks paziņot, ka esam paplašinājuši ģitāru servisa piedāvājumu, iekļaujot dažus jaunus pakalpojumus! 🙂
Protams, kā vienmēr mūsu meistars ar savām zelta rokām centīsies rast vislabāko risinājumu tieši Tavai ģitārai, īstenojot arī vispārdrošākās idejas un iesakot dažādus knifiņus, kas uzlabos ģitāras labskanīgumu.

Vispopulārākais pakalpojums vienmēr ir bijusi ģitāras Standarta apkope, kuras laikā tiek veikta pilna ģitāras diagnostika, ģitāras korpusa un grifa tīrīšana, stīgu augstuma regulācija, “kustīgo detaļu” ieeļļošana, ladu pieslīpēšana, stīgu maiņa un citu detaļu noregulēšana.
Esam lepni, ka pieprasījums pēc Standarta apkopes katru mēnesi pieaug, kas nozīmē, ka ģitāristi arvien vairāk rūpējas par saviem instrumentiem un to labskanību. Jau ilgāku laiku nodrošinām šo pakalpojumu par ļoti izdevīgu cenu – vidēji 25 EUR (cenā iekļaujot arī jaunas stīgas).

Par Standarta apkopi un citiem Servisa pakalpojumiem, to aprakstiem un cenām vairāk lasi ŠEIT

Print Friendly

1 thought on “Piedāvājam jaunus SERVISA pakalpojumus!

  1. Nice to be visiting your blog again, it has been months for me. Well this article that i’ve been waited for so long. I need this article to complete my assignment in the college, and it has same topic with your article. Thanks, great share.

Leave a Comment

Draugiem.lv pase