nodarbību logoHei! Ģitārspēle.lv sveic visus skolniekus un studentus ar mācību gada beigšanos. Vēlam veiksmi arī tiem, kuriem vēl jākārto eksāmeni un kontroldarbi.

Mēs, kā ierasts, aktīvi darbosimies arī vasarā, tāpēc aicinām visus pieteikties mūsu nodarbībām! Galu galā, vasara ir laiks, kad skolniekiem un studentiem ir vairāk brīvā laika, tāpēc šis ir īstais brīdis tiem, kam ir vēlme spēlēt, bet agrāk nav pieticis laika mācīties spēlēt ģitāru. Vasarā piedāvājam nākt uz nodarbībām arī divas reizes nedēļā.

Protams, ka aicinām pieteikties ne tikai jauniešus, bet arī pieaugušos – vietas pietiks visiem, un noteikti atradīsim Jums izdevīgāko nodarbību laiku!  Nodarbības, kā vienmēr notiek katru darba dienu, kā arī sestdienās. Kā ierasts, iespējams izvēlēties starp nodarbībām grupā (2-3 cilvēki) un privātnodarbībām. Pieteikties var visi – gan tie, kas ģitāru nekad nav spēlējuši, gan jau pieredzējuši spēlētāji.

Pieteikties iespējams aizpildot pieteikuma anketu, zvanot pa tālruni 28683625, vai arī rakstot uz e-pastu info@gitarspele.lv. Labprāt atbildēsim uz jautājumiem, ja tādi būs radušies.

Cenas Skolniekiem un Studentiem vecumā līdz 25 gadiem:

  • Grupas nodarbības – 30 € mēnesī (1 nodarbība nedēļā)
  • Privātās nodarbības -59 € mēnesī (1 nodarbība nedēļā)

Cenas pieaugušajiem:

  • Grupas nodarbības – 40 € mēnesī (1 nodarbība nedēļā)
  • Privātās nodarbības – 69 € mēnesī (1 nodarbība nedēļā)

Tiekamies nodarbībās! 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase