Stīvs Vejs mūs noteikti jau sadzirdējis!

Mūsu pūliņi pamazām atmaksājas!

Esam TOP 5, ceturtajā vietā. Steve Vai noteikti par šo topu ir informēts un, ja viņam būs jāpieņem lēmums, uz kurām pasaules vietām lai dodas, ļoti iespējams, ka brauks pie mums.

Katrā gadījumā – balsošana turpinās. Ja neesi atdevis savu balsi Rīgai, Tev ir iespēja 😀

Ja Latvijā dzīvojošā auditorija ir maza, vienīgā iespēja pievilināt zvaigznes, ir izrādot par viņiem pastiprinātu interesi – tā, lai pamana. Tāpēc mūsu visu vārdā, drīz Steve Vai saņems vēstuli no gitaristiem.lv ar īpašu aicinājumu 🙂

Pirms tam rakstījām par Stīva Veja online ģitārnodarbību. To var noskatīties jebkurš interesents. Parādās Veja īpašā mūzikas filosofija. Vai viņam izdevās sasniegt rekordu un kā notika process, varu uzzināt šeit.

Watch live streaming video from berkleemusic at livestream.com

 

Print Friendly

5 thoughts on “Stīvs Vejs mūs noteikti jau sadzirdējis!

 1. Es gan šajā topā saskatu diezgan konkrētu Dienvidamerikas tūri, no kuras tāds neliels izbrauciens uz vienu pašu Latviju neliekas pārāk ticams, pat, ja Latvija būtu topa augšgalā… 🙁

 2. Kurš teica, ka tas notiks tūres ietvaros? 🙂
  Atliek Stīvam aizšaut uz Eiropu atpūsties un pa ceļam iebraukt LV. Nekāda lielā aparatūra nav nepieciešama. Visu dabūtu uz vietas. Ārpus tūres.
  Manuprāt, to viņš darītu:
  1) PR nolūkos – sevis popularizēšanai Eiropā
  2) Fanu aplaimošanā, jo kā nekā kāpēc pieteikt šādu balsošanau, ja pieviļ fanu sirdis un neatbrauc
  3) Viņa personību interesē ne tik ļoti finansiālais izdevīgums, cik iespēja paust savu muzikālo vēsti pasaulē. Ja ir kas viņu klausās, viņam nebūtu problēmu uzstāties kaut vai 10, bet kaismīgiem klausītājiem/faniem.
  Tas ir subjektīvs viedoklis, ko paužu, paklausoties viņa dzīves filosofijā: http://www.livestream.com/berkleemusic

Leave a Comment

Draugiem.lv pase