Roka ikonas seja, Slash (īstajā vārdā Saul Hudson), beidzot ir izlaidis savu pirmo solo albumu kas tā ari saucās: “Slash” (agrākais paredzamais nosaukums bija “Slash” & Friends), kurš jau ir paspējis iekļūt dažādu kategoriju pirmajās vietās pasaulē!

Albuma rakstīšanā piedalījušies daudzi slaveni un pasaulē atzīti rokmūziķi, kā

 

Svarīga Slash uzņemšanās bija pareizo partneru
piesaiste:

  • Producents Eric Valentine (Queens of Stone Age, The All-American Rejects)
  • Par ritma sekciju atbildīgie: basģitārists Chris Chaney (Jane’s Addiction) un bundzenieks Josh Freese (Nine Inch Nails).

Slash tika galā ar lielāko daļu pienākumu: aranžējuma veidošana un dziesmu sacerēšana, kā arī personīgi izvēlējās katru albuma viesi.

Visas albumā iesaistītās personas ļoti labi sapratās un efektīvi sadarbojās savā starpā, lai palīdzētu Slash “noapaļot” dziesmas.

“Ideja bija ļoti vienkārša”, teic Slash. “Šie ir visi tie mākslinieki, ar kuriem es vēlējos strādāt kopā. Visi, par kuriem agrāk esmu domājis, ka būtu lieliski radīt ko kreatīvu un sekmīgi sadarboties! Es biju ļoti patīkami pārsteigts ar visu to, ka pārējie “nolika uz galda”. Viņi visi bija ļoti nodevušies, lai padarītu labu darbu. Mūsu dziesmu rakstīšanas procesā bija ļoti daudz jautrības!”

Albuma dziesmu saraksts:

01. Ghost (Ian Astbury)

02. Crucify The Dead (Ozzy)

03. Beautiful Dangerous (Fergie)

04. Promise (Chris Cornell)

05. By The Sword (Andrew Stockdale)

06. Gotten (Adam Levine)

07. Doctor Alibi (Lemmy Kilmeister)

08. Watch This (Dave Grohl/Duff McKagan)

09. I Hold On (Kid Rock)

10. Nothing To Say (M Shadows)

11. Starlight (Myles Kennedy)

12. Saint Is A Sinner Too (Rocco De Luca)

13. We’re All Gonna Die (Iggy Pop)

Dziesma: Slash – Gotten

  • Reply

    Si1ence

    20 06 2010

    Jā, albums baigi labs sanācis. Nebiju neko tamlīdzīgu gaidījis. Ļoti pārsteidza Fergie, izrādās spēj dziedāt daudz ko labāku par Lets get it started un Pump it. Respect Slash par to kā viņš sastrādājās ar citiem mūziķiem padarot katru dziesmu individuālu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase