Augustā, kas ir galvenais atvaļinājumu un brīvlaiku mēnesis mums padomā veltīt pirmdienu, kam lietderīgam un interesentam. Mūsu ģitārspēles nodarbību studijā pirmdien, 21.augustā, notiks seminārs – praktiskā nodarbība Akustiskās ģitāras standarta apkopē ar stīgu nomaiņu.

Līdzi jāņem sava ģitāra, ja Tev ir tāda iespēja. Par visu pārējo parūpēsimies mēs! Tā būs lieliska iespēja katram pašam iemācīties kā veikt šo procedūru mājas apstākļos, ietaupot laiku un līdzekļus turpmāk, kad rastos nepieciešamība nest ģitāru uz servisu.

Aicinām uz semināru akustisko (gan ar dzelzs, gan neilona stīgām) ģitāru īpašniekus.

  • Semināra laiks: 21. augusts 11:30
  • Semināra vieta: Elizabetes ielā 75, 22. telpā
  • Semināra ilgums: ~ 2 stundas
  • Vietu skaits ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi rakstot uz e-pastu info@gitarspele.lv. (Par vietu seminārā jāveic priekšapmaksa klātienē vai ar bankas pārskaitījumu)
  • Dalības maksa: 25 € (dalības maksā iekļautas jaunas stīgas no mūsu sortimenta, kā arī visi nepieciešamie materiāli un instrumenti nodarbībai), Ģitārspēles nodarbību skolēniem 20% atlaide

Seminārā “Akustiskās ģitāras standarta apkope” iemācīsies, kā pareizi, ātri un droši nomainīt stīgas savai ģitārai, kā arī uzzināsi derīgus padomus ģitāru apkopei, lai padarītu to labskanīgāku. Seminārā iegūsi ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas – ja Tev ir sava ģitāra un iespēja paņemt to līdzi, semināra laikā veiksi tai apkopi un nomainīsi stīgas, bet, ja Tev vēl nav savas ģitāras, droši varēsi izmantot kādu no mūsu ģitārām (iemācīsim, kontrolēsim, palīdzēsim).

APSKATĪTĀS TĒMAS UN JAUTĀJUMI:

1. Ģitāras vispārējā stāvokļa diagnostika
2. Stīgu izvēle un rīcības plāns standarta apkopei
3. Stīgu maiņa un standarta apkope (grifa, korpusa un ladu tīrīšana, grifa izliekuma un intonācijas regulēšana u.c.)

Semināru vada Ģitārspēle.lv vadītājs Eduards Aksjoņenko sadarbībā ar Ģitārspēles Servisu

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase