Biedrība «Vasaras mūzikas sesija» aicina bērnus un jauniešus pieteikties dalībai 13. starptautiskā džeza festivāla Saulkrasti Jazz 2010 meistarklasēs, kas no 19. līdz 24. jūlijam norisināsies Saulkrastos, atpūtas kompleksā «Minhauzena Unda».

Festivāla meistarklasēm aicināti pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 8 gadiem. Pieteikšanās festivālam norisināsies līdz 1. jūlijam, tomēr, ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu meistarklasēs, festivāla organizatori aicina pieteikties festivālam pēc iespējas savlaicīgāk. Spēlētprasmes līmenis nav būtisks, tomēr, būtu vēlamas pamatiemaņas sava instrumenta spēlē.

Darbs nedēļu ilgajās festivāla radošās darbnīcas meistarklasēs pieredzējušu džeza mūziķu vadībā sniegs Jums iespēju muzikāli pilnveidoties, apgūstot jaunas nianses sava instrumenta spēlē, spēles tehnikā, kā arī iegūt neatsveramu pieredzi, muzicējot izveidotajos combo un ļaujoties spontānām improvizācijām kopā ar nometnes pedagogiem un citiem mūziķiem jam session, kas seko festivāla ikvakara koncertiem.

Gitaristiem.lv biedri ir bijuši iepriekšējos gados un iesaka to arī Jums – lieliska iespēja paplašināt savas zināšanas un krāt pieredzi, komunicējot un muzicējot kopā ar gudriem un talantīgiem cilvēkiem!! Padalāmies pieredzē! Vai šādi semināri ir noderīgi un interesanti?

Temur Kvitelashvili – Gruzija

Ģitāras meistarklases Saulkrasti Jazz 2010 nometnē pasniegs pasaulslavenais gruzīnu ģitārists Temurs Kvitelašvili.

Temurs Kvitelašvili sāka patstāvīgi apgūt ģitāras spēli vienpadsmit gadu vecumā, kad brālis viņam bija parādījis pāris akordus. Apgvis visdažādākos mūzikas stilus — sākot no tautas un klasiskās mūzikas līdz popam, rokam, fusion. Neskaitāmu oriģinālkompozīciju, aranžējumu un pārlikumu autors. Ģitārai pārlicis ļoti daudz gruzīnu tautas mūzikas un arī slavenus klasiskās mūzikas skaņdarbus. 1994. gadā konkursā Holivudā tika atzīts par gada labāko ģitāristu, koncertējis kopā ar leģendāro Michael Angelo Batio, 2004. gadā viņš uzstādīja Ginesa rekordu spēlējot ģitāru 30 stundas no vietas, ar solokoncertiem apceļojis visu pasauli un piedalījies neskaitāmos ierakstos.

2010. gadā ar solokoncertu Tbilisi Filharmonijā iznāca viņa jaunākais soloalbums Made in Georgia, jūnija sākumā viņš jau ciemojās Rīgā kā īpašais viesis Gruzijas kultūras dienu koncertā. 23. jūnijā sniegs koncertu Karnegi koncertzālē, Ņujorkā.

Būs arī slaveni vokāla, sitaminstrumentu, taustiņinstrumentu, pūšaminstrumentu un basa pasniedzēji.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase