Balva 1. vietasieguvējam

Mūzikas preču veikals Tava Skaņa jau ceturto gadu pēc kārtas sadarbībā ar ģitāru ražotāju Yamaha organizē specializēto ģitāristu konkursu Guitar Day, kura galvenā balva ir Yamaha A3R Elektro Akustiskā ģitāra, 2. vietas ieguvējs savā īpašumā saņems Peavey Envoy 110 elektriskās ģitāras pastiprinātāju, ko nodrošina Rock Distribution, bet 3. vieta – TC Electronic Mini Polytune skaņotāju.. Konkursam var pieteikties jebkurš ģitārists līdz 30 gadu vecumam.

Pieteikšanās kārtība:

1. Konkursa pirmajai kārtai var pieteikties līdz 9. maijam. Pretendentiem jānosūta īss apraksts par sevi, fotogrāfija, kā arī savas ģitārspēles paraugdemonstrējums – ieraksts mp3 formātā – uz e-pastu guitarday@yoursound.lv. Pieteikumā jānorāda:

 • Vārds, Uzvārds
 • Vecums
 • Pieredze
 • Stils
 • Grupa
 • Foto

Jebkurš, atverot guitarday.lv lapu, varēs iepazīties ar informāciju par pretendentiem, noklausīties iesūtītos ierakstus un pārliecināties par konkursa „caurspīdīgumu”.

2. Izvērtējot iesūtītos ierakstus, kompetenta žūrija aizklātā veidā atlasīs 10 dalībniekus, kas iekļūs konkursa finālā un cīnīsies par galveno balvu.

3. Atlases rezultāti būs zināmi 14. maijā. Katrs dalībnieks tiks informēts personīgi (nosūtīta informācija uz norādīto dalībnieka e-pasta adresi). Rezultāti parādīses www.guitarday.lvwww.tavaskana.lv, kā arī tepat, Gitarspele.lv.

Balva 2. vietas ieguvējam

Konkurss:

Otrdien, 22. maijā, Mūzikas Akadēmijas Studentu klubā plkst. 20.00 finālisti izlozes kārtībā spēlēs vienu savu skaņdarbu un vienu kaverversiju. Uzstāšanās ilgums nedrīkst pārsniegt 10 minūtes un sagatavošanās laiks 5 minūtes. Kopējais skatuves laiks katram finālistam ir 15 minūtes.

Finālists papildus var izmantot savu sagatavoto pavadījumu (CD Audio formātā), ierasties ar savu pavadošo sastāvu vai izpildīt skaņdarbu  viens pats. Atskaņošanā var izmantot skaņu apstrādes un vokālās dotības, par kurām iepriekš jāvienojas ar organizatoriem un skaņu inženieriem.

Žūrijas komisija vērtēs finālistus pēc šādiem parametriem – skaņa, tehnika, stila izjūta un atraktivitāte. Vērtēšana notiek pēc piecu punktu skalas, tajā piedalās starptautiska žūrija, profesionāli ģitāristi un mūziķi, firmas YAMAHA un mūzikas preču veikala Tava Skaņa pārstāvji.

Piedāvājam novērtēt iepriekšēja gada uzvarētāju – Jāni Ruņģi:

Kā arī citu iepriekšējā gada Guitar Day dalībnieku sniegumu finālā – http://www.gitarspele.lv/guitar-day-2011-dalibnieku-uzstasanas-video/

 • Reply

  Sem3at

  30 03 2012

  O – būs ko redzēt – kāds būs līmenis šogad!!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase