Rocksmith
ir mūzikas video spēle, kuru ražo Ubisoft, balstoties uz Guitar Rising tehnoloģijām. Pēc būtības tā ir līdzīga jau pazīstamām spēlēm kā Guitar Hero un Rock Band. Spēle fokusējas uz unikālu iespēju pieslēgt jebkuru ģitāru pie spēļu konsolesun spēlēt! Lielais prieks ir pieejams uz PlayStation 3, Xbox 360 konsolēm un kopš 2011. gada 20. marta arī uz PC. Zemāk arī video!

Lai izmantotu savu ģitāru, tai ir nepieciešama 6.35 mm output jack izeja, kura jau standartā ir visām elektriskajām un akustiskajām ģitārām ar skaņas noņēmēju. Spēles komplektā nāk īpašs vads, kurš savieno ģitāru ar konsoli.

Spēlējot Rocksmith, tā seko ģitārista attīstībai un piedāvā dažādus vingrinājumus sekcijās, kurās ievēro kļūdas un potenciālos uzlabojumus. Mācoties kādu dziesmu, spēle atkārtos “klibo” daļu, kamēr tā tiks nospēlēta pareizi.

Rocksmith piedāvā arī mini-spēles kā, piemēram:

 • Dawn of the Chordead: savieno akordu spēlēšanu ar zombiju nogalināšanu: Nospēlē pareizo akordu, lai nogalinātu zombiju. (Apvienojam lietderīgo ar patīkamo!! :D)
 • Super Slider ir puzles spēle, kura ir balstīta uz slaveno Nintendo Dr. Mario. Lai veiksmīgi rezultatētu spēlē, ir jāizmanto slide tehnika.
 • Harmonically Challenged ir „Visi dara tā” tipa spēle, kurā spēlētājam ir jāatkārto vairākas harmoniju sērijas.
 • Quick Pick Dash fokusē tremolo tehniku, kur spēlētājs spēlē cik vien ātri iespējams.
 • Big Swing Baseball iemāca bending tehniku, prasmīgi spēlējot beisbola veida spēlīti.

Spēle piedāvā arī tehniskos izaicinājumus, kuros video pamācībā parāda ko un kā paveikt.

Lai spēlētu līmeņos ar nosaukumu “koncerti”, pirms tam ir cītīgi jātrenējas mēģinājumos, kuros var eksperimentēt ar pastiprinātājiem un pedāļiem, veidojot sev tīkamāko skaņu.

Spēļu izlaišanas brīdī tika paziņots, ka veidotāji nemitīgi pievienos jaunas dziesmas, pastiprinātājus, pedāļus un, iespējams, pat atbalstīs elektrisko basu.

1. Rocksmith Oficiālais reklāmas rullītis

2. Kā darbojas Rocksmith?

 

 • Reply

  Eduards Aksjoņenko

  01 11 2011

  Ideja un viss, ko Rocksmith sola, izklausās burvīgi! Vienmēr esmu zinājis, ka tuvākajā nākotnē kas tāds būs pieejams, taču vēl apšaubu esošo tehnoloģiju spējīgumu radīt īstu “kaifu”. Vai kāds no Jums šo ir mēģinājis?

 • Reply

  Alberts

  01 11 2011

  A lot of guitar teacher are probably going to lose their jobs…

 • Reply

  Eduards Aksjoņenko

  01 11 2011

  And then go work at that company to teach those game makers how to learn to play guitar 😀

 • Reply

  NastyGuard

  02 11 2011

  Jā, jau labu laiku gaidu šo spēli, decembrī iznāks uz PC. Patīk Guitar Hero, Rock Band, bija doma pirkt Rock Band 3 pro ģitāru, kas ir basically lēts squiers, bet kad dzirdēju par šo – uzreiz pārdomāju.

  Tagad tikai vajag RockSmith 2, kur būs DLC, daudz vairāk dziesmu ar plašāku žanru izvēli un iespēju spēlēt basu. =P

 • Reply

  Ričis

  03 11 2011

  Godīgi sakot, cik stulbam ģitāras spēlētājam jābūt, lai spēlētu spēli, kas ir saistībā ar ģitārspēli, kamēr tai pat laikā var vingrināties uz reālo? Pilnīgs debīlisms!

 • Reply

  kinobanger

  04 11 2011

  Bet šī spēle ir kā liels guide.. Iesācējiem nav 30 min jāmeklē internetā kāds vingrinājums viņam ir nepieciešams, spēle viņam parāda priekšā. Zinu ka šī meklēšana un ja vēl pats izdomā viņu daudz vairāk attīsta, bet dažiem cilvēkiem kuriem šī pacietība nav tik liela, ir lieliska izdevība noslinkot un vienkārši izbaudīt mūziku ko pats rada.

 • Reply

  Vārds (nepieciešams)

  07 11 2011

  Es dēļ GH vispār sāku spēlēt ģitāru.. :DD
  Man tas neprasija ilgu laiku, lai saprastu, ka īsts instruments, tomēr ir īsts instruments.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase