Robs ZombijsPirms mazāk kā gada Robs Zombijs (Rob Zombie) apgalvoja, ka filma The Lords Of Salem būs viņa pēdējā šausmu filma, bet par laimi Zombija filmu faniem, mūziķis ir atgriezies savā lauciņā. Kaut arī Robs Zombijs līdz šim strādāja pie filmas par hokeju Broad Street Bullies, pavisam nejauša un aša ideja Zombiju atkal iemetusi šausmu žanrā.
“Es strādāju pie šīs hokeja filmas vairāk par diviem gadiem. Tajā bija jāiegulda tik daudz laika un darba un tad es vienkārši pārrunāju ar kādu draugu no filmu lauciņa, ka man ir vēl kāda ideja citai filmai, es to pastāstīju un viņš teica: “Uztaisām to!”. Pēc tam es sazvanīju visus, kurus varētu pieaicināt filmas veidošanā, jo es negribēju taisīt sanāksmes un visu pārējo. Es viņiem piezvanīju, izstāstīju savu ideju un visi piekrita! Tātad tu kaut kam velti gadiem ilgu laiku un darbu un tad ieminies par kādu traku ideju, kas pēkšņi ienāk prātā un visi kā viens saka: “Kur mums jāparakstās?”. Un tas viss izvērtās par dīvainu izsoles karu. Un tas kļūs par nākamo filmu. Es domāju, ka tas būs kaut kas, kas patīk manu filmu atbalstītājiem. Domāju, ka visvairāk filma patiks The Devil’s Rejects faniem. Jaunā filma nav saistīta ar to, bet tā ir no tā gala filmām.

https://www.youtube.com/watch?v=apZ_F8aDFmc

Un tātad! Robs ir atklājis, ka sadarbosies ar American Psycho autoru Bretu Elisu (Bret Ellis), lai apskatītu slavenās Mensonu Ģimenes (Manson Family) slepkavības televīzijas mini seriālā.
Robs Zombijs sadarbībai izvēlējies vienu no labākajiem radošajiem producentiem. Neskaitot filmu American Psycho, Ellis ir radījis modernās klasikas filmas kā Less Than Zero un The Rules Of Attraction. Autors arī nesen debitējis kā scenārists ar The Canyons – erotisku trilleri-drāmu ar Lindsiju Lohanu (Lindsay Lohan) galvenajā lomā.
Čārlzs MensonsRunājot par Manson Family projektu, Zombijs un Eliss apvienojušies ar Fox un Alcon Television. Pagaidām projekts vēl ir sākuma stadijā, tam plānots noteikts epizožu skaits.
“Es ar šo ārprātīgo stāstu esmu apsēsts kopš bērnības, tāpēc es, protams, uzreiz izmantoju iespēju, lai piedalītos šajā neticamajā projektā. Pēc tam, kad parunājos ar Bretu, uzreiz sapratu, ka mums ir kopīga vīzija par šo episko neprātu”, saka Zombijs.
Kaut arī Čārlzs Mensons (Charles Manson) nekad fiziski nepiedalījās nevienā no Mensonu Ģimenes slepkavībām, viņu notiesāja par sazvērestību un viņa sekotāju kūdīšanu uz slepkavībām. Mensonam tagad ir 79 gadi un viņš turpina izciest mūža ieslodzījumu Kalifornijas Korkorānas apgabala cietumā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase