Noskaidroti Guitar Battle 2013 uzvarētāji!

Trešdien, 8. maijā, Latvijas 1. Rokkafejnīcā norisinājās Guitar Battle 2013 ģitāristu konkurss, kurā deviņi dažādu mūzikas stilu pārstāvji-ģitāristi cīnījās par Yamaha Pacifica 611HFM elektrisko ģitāru no pasākuma galvenā atbalstītāja YAMAHA.

Žūrija, kuras sastāvā bija tādi mūziķi kā Kaspars Zemītis, Armands Alksnis, Rihards Lībietis, Deivs Gudmens (Dave Goodman, Kanāda) un citi, lēma, ka vispārliecinošāko priekšnesumu sniedza un uzvaru bija pelnījis Arturs Liede! Otro vietu un Peavey Bandit elektriskās ģitāras pastiprinātāju ieguva Gints Smukais, savukārt trešo vietu un dāvanu karti veikalā Sound Factory ieguva Reinis Jaunais! 

Pirms rezultātu paziņošanas un uzvarētāju apbalvošanas uz skatuves kāpa arī pasākuma īpašais viesis – Deivs Gudmans – kurš visus klātesošos pārsteidza ar ļoti daudzveidīgo ģitārspēli un vokālājam dotībām, izpildot gan savas dziesmas, gan kaverojot tādus mūziķus kā Tom Waits. Pēc pasākuma Deivu aicinājām arī uz nelielu interviju, kuru drīzumā publicēsim arī šeit.

Arī Ģitārspēle.lv pasniedza savas simpātiju balvas – dāvanu kartes Ģitārspēle.lv Servisā – trim konkursantiem – Jānim Tumpelim, Dzintara Šustam un Aleksam Klimanovičam.

Ar uzvarētāju un citu finālistu iesūtītajiem ierakstiem iespējams iepazīties šeit.

Bildes no pasākuma atrodamas Galerijā, bet video šajā rakstā.

Print Friendly

3 thoughts on “Noskaidroti Guitar Battle 2013 uzvarētāji!

Leave a Comment

Draugiem.lv pase