Gitarspele.lv Veikals nesteidzas piedāvāt lielu lērumu ar produkciju. Ir ļoti svarīgi pārdot dažas, bet pārdevējam labi pazīstamas lietas. Šonedēļ apskatā piedāvājam ceturtās paaudzes jauno Marshall MG30FX (pie mums pārdošanā par 169 Ls) un MARSHALL Stompware FOOTSWITCH (33 Ls). Ja pērk abus kopā, tad cena ir 190 Ls.

Paredzēts vairāk rokam un metālam.

Kanāli (channels)

MG30FX ir 4 kanāli: Clean, Crunch, OD1 un OD2. Starp tiem viegli var pāriet, ja spiež uz paneļa esošās pogas. Pastiprinātājam ir divi darbības veidi: presetu un manuālais. Presetus var regulēt, mainot visus parametrus, izņemot Master Volume. Manuālā variantā pastāv tikai esošie uzstādījumi. Katra kanāla uzstādījumi var tikt pielāgoti un saglabāti.

Efekti

MG30FX nodrošina divus efektus vienlaicīgi: Reverb un vienu no četriem digitālajiem efektiem (Chorus, Phaser, Flanger vai Delay). Delay var viegli uzstādīt ar uz vadības paneļa esošās TAP pogas palīdzību.

Ieraksti un treniņš

Line input sniedz iespēju spēlēt līdzi ierakstiem caur Mp3, CD atskaņotājiem vai datoru. Stompware footswitch sniedz vieglu pārejas iespēju no vienas uz otru skaņu, kuru var ieprogrammēt, uzstādīt tempu un noskaņot ģitāru ar LCD displeja palīdzību. Slēdzot klāt austiņas, var lieliski izjust Marshall skaņu.

Ja lasītāji vēlas, varam uzfilmēt savu video apskatu šim pastiprinātājam. Bet pagaidām cits demo:

Pastiprinātāja izmēri: 480 x 420 x 225mm. Svars: 10.8kg

 • Reply

  Edmunds

  06 03 2011

  Labs

 • Reply

  edmunds

  11 03 2011

  s

 • Reply

  Roberts Viļumsons

  21 03 2011

  Loti labs bet patiesham smags .

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase