Nodarbību skaitu šodien palielinām par vienu jaunu kategoriju: “Akustiskie skaņdarbi” – tādi, kas spēlējami un labi skan uz akustiskās ģitāras (protams, var arī uz elektriskās).

“Mama I’m Coming Home” nodarbības tablatūra ir zem video. Skatāmies video nodarbību un lasām par dziesmu!

Te būs arī tablatūra bildes izskatā. Oriģināli paredzēts šo dziesmu spēlēt uz 12-stīgu ģitāras (kā redzams otrā video). Tehnikas ziņā – tā ir ļoti labi spēlējami arī uz 6-stīgu ģitāras. Ja vēlamies spēlēt līdzi oriģināslaņdarbam, tad nāksies pārrskaņot ģitāru par pus-toni uz leju, kas ir ierastais Ozzy Osbourne ģitāru skaņojums.

Stagg ģitāra, uz kuras ir iespēlēta video nodarbība, ir pēc grifa galvas remonta!

Par dziesmu:

“Mama I’m Coming Home” ir trešā dziesma no Ozzy Osbourne (šo vārdu pareizāk uztvert gan kā personu, gan arī grupu kopumā) slavenā smagā metāla albuma “No More Tears – 1991″. Dziesma ir veltīta viņa sievai un menedžerei: Šēronai Ozbornai (Sharon Osbourne), kuru viņš sauc par savu “Mama“. Dziesma ir arī par atgriešanos pie viņas – pēc savas karjeras beigšanas. Dziesma tika sarakstīta kopā ar Zakk Wylde (viņa tālaika ģitāristu) ar grupas Motorhead līderi Lemiju (Lemmy), kas bija piesaistīts “No More Tears” albuma projektam.

Dziesmai tika nofilmēti 2 video klipi. Pirmais Ozzijam nepatika, jo, viņaprāt, tas negāja kopā ar dziesmu. Otrs, pateicoties tā efektiem viņam iepatikās (it īpaši dūmi, kādus viņš redzēja “Nirvana – Smells Like Teen’s Spirit” klipā)! Abus klipus bija režisējis Semjuels Bajers (Samuel Bayer).

Dziesmas oriģinālu paša Ozzy Osbourne izpildījumā, varam skatīties video! (dzīvajā). Tajā ir pilnā apmērā parādīts Ozzy ar savu sarunvalodas un uzstāšanās stilu – vienkārši nepārspējams! Pieejams arī dziesmas  GP5 oriģināls. Veiksmi darbā!

Skaņdarbs guvis atzinību un bijis populārs dažādos topos!

Ja vēlies dziedāt līdzi tam, ko spēlē, tad noderēs: Mama I’m Coming Home vārdi

 • Reply

  afjsifoaskj

  21 09 2010

  Būtu forši ja jūs puiši uztaisitu kadu video ari par kadu foršu latviešu dziesmu

  Mofo Nekas nav beidzies
  The mundane Labrit/Kas tads/Krāsains miers
  Andis Grīva vadiņi
  Moš kādu no satellites LV 😉

 • Reply

  afjsifoaskj

  21 09 2010

  Aizmirsu vēl piebilst ka par popularam arzemju dziesmām internetā ir ļoooooti daudz video tieši tāpēc butu forši ja jūs fokusetos uz vai nu nepopulariem arzemju gabaliem vai uz pašmāju skaņudarbiem

 • Reply

  artūrs

  23 01 2011

  Vairāk šādus video, bija ļoti noderīgs 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase