Liepājas Ģitāristu Svētki 2014

Šogad Jūras svētki tiks svinēti klausoties ģitāras skaņās! Liepājā, Jūras svētku ietvaros, notiks Vislatvijas ģitāristu svētki. Aicinām pieteikties ģitāristu ansambļus, grupas vai solo māksliniekus dalībai šajos svētkos.

12.JŪLIJĀ, plkst. 12:00 sāksies pirmais ģitāristu gājiens Latvijā. Pēc gājiena būs saspēle ar grupu IVO FOMINS. No plkst. 13:00 – 18:00 turpināsies grupu uzstāšanās uz divām skatuvēm visas dienas garumā. Uzstāsies grupa “BET BET”, “IVO FOMINS”, “ARMANDSOUND“, “TOMS BOKUMS”, “DEEP SILENCE” un citas grupas un mākslinieki.

Pasākuma mērķis ir pulcināt vismaz 250 ģitāristu vienuviet no visas Latvijas, parādīt sev un citiem, cik dažāds var būt šī instrumenta skanējums, kā arī sastapt cilvēkus ar kopīgām interesēm un dalīties pieredzē un padomos. Dienas vidū notiks ģitāristu gājiens no Slavas alejas uz Liepājas promenādi. Liepājas promenādē visi ģitāristi vienuviet izpildīs vienotu repertuāru kopā ar Ivo Fominu. Būs iespēja sevi parādīt gan uz lielās, gan akustiskās skatuves. Ikviens ģitārists, grupa, ansamblis var pieteikt savu dalību šajos svētkos līdz 20.jūnijam, sūtot pieteikumu Liepājas POP/ROK skolas vadītājām Gintam Purgailim uz e-pastu liepajasprs@gmail.com vai zvanīt 22111510 (Gints). Pieteikuma anketa atrodas ŠEIT*

Jūras svētki Liepāja katru gadu pulcina ievērojamu skaitu apmeklētāju. Pastāvot līdzās festivālam  „Summer Sound 2014” Jūras svētki piedāvā nedaudz tradicionālākas, bet ne mazāk interesantas izklaides, kas ir piemērotas visiem vecumiem.

*Anketa jāaizpilda viesiem svētku dalībniekiem!

Pievienojam klāt dziesmas, ko varēsim kopīgi spēlēt:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase