No 31.augusta līdz 6.septembrim Liepājā notiks “Ģitāristu svētki 2015”. Dalībai tajos aicināti pieteikties ģitāristi, ģitāristu ansambļi un instrumentālisti. Pasākums notiek jau otro gadu.

“Ģitāristu svētki 2015” notiks no 31.augusta līdz 6.septembrim Liepājā. Nedēļas garumā uz septiņām skatuvēm dažādās pilsētas vietās uzstāsies Ainars Virga ar Tomasu Kleinu, Edijs Šnipke, Ģirts Pavēnis, Viktors Vtorovs, Edgars Silacērps, Andris Ērglis un daudzi citi.

Šogad “Ģitāristu svētki” piedāvās plašu programmu nedēļas garumā un ikviens būs aicināts to apmeklēt bez maksas. Būs iespēja piedalīties muzikālās meistarklasēs, semināros, muzicēt kopīgos džema vakaros, apskatīt Liepājas roka izstādi, kā arī  klausīties populāru mūziķu koncertos.

Tāpat kā pērn, tiks organizēts “Ģitāristu gājiens”. Sestdien, 5.septembrī, ģitāristi no visas Latvijas soļos pa Liepājas centrālajām ielām, lai pēcāk kopīgā mēģinājumā gatavotos vakara lielkoncertam. “Ģitāristu svētku” ietvaros sestdien, visas dienas garumā, apmeklētājiem būs unikāla iespēja apskatīt Latvijā ražotu mūzikas instrumentu izstādi, kurā piedalīsies arī “JZ Microphones” un “Bro Creation” ražotāji.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase