Pavisam drīz veikalu plauktus sasniegs Marshall YJM100 pastiprinātājs, kas ir Ingvija Malmstīna (Yngwie Malmsteen), viena no pasaulē atpazīstamākajiem neoclassical shred žanra pārstāvjiem, jaunizveidotais signature modelis. Pirmo reizi plašākai publikai jaunais Marshall YJM100 (YJM – Yngwie Johann Malmsteen) izrādīts šā gada 13-16 janvārī Anaheimā, 2011. gada NAMM (National Association of Music Merchants) izstādē.

Ingvijs vienmēr bijis Marshall cienītājs: “Es nevaru vien izteikt, cik ļoti man patīk gan skaņa, gan izskats un fīlings, kas piemīt Marshall “sienai”. Kopš 10 gadu vecuma esmu uzstājis, lai man aiz muguras atrastos Marshall,” atklāj ģitārists. Tieši tāpēc Ingvijs zina, ko vēlas sagaidīt no pastiprinātāja. Kā atklāj Marshall pārstāvis, bijušais britu heavy metal grupas “Grim Reaper” ģitārists Niks Boukats (Nick Bowcott), YJM100 izstrādē Malmstīns esot cieši sadarbojies ar Marshall tehniķiem, lai iegūtu iespējami labāko rezultātu.

Jaunais Marshall lampu pastiprinātājs ar 100 vatu izejas jaudu tiek raksturots kā “ideāls balanss starp vintage skaņu/izskatu un modernām raksturiezīmēm, kas to padara par ideālu “plug-and-play” pastiprinātāju”. Balstīts uz 1959. gada “Holy Grail” Plexi pastiprinātāja dizaina, Marshall YJM100 ietver tādas opcijas, kā

 • Ar kāju aktivizējamu Boost, kas ietver skaļuma un gain kontroli (uz aizmugurējā pastiprinātāja paneļa)
 • Ar kāju aktivizējamu Noise Gate, (Threshold regulēšana uz aizmugurējā paneļa)
 • Ar kāju aktivizējamu Digital Reverb (pakāpes kontrole uz aizmugurējā paneļa)
 • Ar kāju aktivizējamu FX Loop
 • Jaudas slēdzi (iespēja samazināt izejas jaudu uz 50W)
 • Iespēju variēt jaudu no 100% līdz pat 0,01%, nezaudējot skaņas īpašības
 • Indikatorus, kas norāda, kura no lampām ir bojāta (atvieglo diagnostiku)

Lai pilnvērtīgi varētu izmantot visas pastiprinātāja piedāvātās iespējas, komplektā ir iekļauts footswitch, kas ar YJM100 savienojams ņemot talkā parastu ģitāras kabeli ar 1/4 collu ieeju. Eiropā jaunā galva varētu nonākt aptuveni aprīlī, kamēr Marshall fanātiem ASV var nākties pagaidīt līdz pat maijam vai jūnijam.

Avoti:

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=152987

http://en.wikipedia.org/wiki/Yngwie

http://www.premierguitar.com/Video/20110128/1294/NAMM_11_Marshall_YJM100_Yngwie_Malmsteen_Amp.aspx

 • Reply

  Petrucci

  29 01 2011

  A saules temperatūru ar šito var regulēt?

 • Reply

  fiash

  02 02 2011

  Ar saules temperatūru nē, bet pašu saules temperatūru gan.

 • Reply

  Kurbads

  02 02 2011

  fiash, izlasi iepriekšējo komentu uzmanīgāk. Viss ir riktīgi 🙂 A (bez “r”, lietots kā “vai”) saules temperatūru ar šito (ar māršalu) var regulēt?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase