Vēlos iepazīstināt ar svarīgu jaunumu interneta vidē, kas saistīts ar ģitārām! Daudzi jau sen ir lolojuši ideju par TV kanālu īpaši ģitāristiem, taču nekas tāds nav bijis un… laikam arī nebūs, jo grupa un mūzika kopumā ir populārāki temati – tāpēc arī aizņem lielāko daļu ētera laika. Bet mums, ģitāristiem, ir vēlme pēc kanāla, kurš 24 stundas diennaktī rāda visu par un ap ģitārām – ģitāristu biogrāfijas, instrumenti, koncerti utt. Un kas var būt labāks par mājas lapu, kura nodrošina video translāciju dzīvajā un arī arhīva veidā!!

GuitarTV.com to visu piedāvā. Vadītājs un dibinātājs ir (uzgaidiet…) – neviens cits kā Steve Vai!!

Var skatīties dažādu ģitāristu priekšnesumus un intervijas. Video apskates brīdī var uzzināt mūziķa biogrāfiju, vienkārši noklikšķinot uz ekrāna kreisās puses. Pateicoties viņu sadarbības partneriem, var iegādāties arī konkrēto dziesmu, biļetes uz koncertu un arī aprīkojumu – ģitāru un pastiprinātāju!! Drīzumā lielai daļai būs pieejama arī tablatūra.

Lai viss būtu tik labi kā izklausās, protams, ir jāstrādā pie kvalitātes informācijas sagatavošanā un arhīva izveidē. Un, kā rādās, viņiem viss aktīvi notiek! 🙂

Pats labākais ir tas, ka GuitarTV ievieto pie sevis gan vecos un reti pieejamos video, gan arī veido savu materiālu! (Koncertu ieraksti, Solo vietas, aprīkojuma apskati, intervijas u.c. Ir arī iespēja viņiem nosūtīt savu video – kas zin, varbūt ieliks! Manuprāt, viņu lapa būtu vēl pievilcīgāka, ja grozot vizuālā noformējuma elektriskās ģitāras kloķīšus mainītos, piemēram, skaļums vai kontrasts. Video varētu pārslēgt ar Switch un tamlīdzīgi.

Pauls:

..šito varētu nozagt, bet priekš latviešiem…padomā…
…uz šī (MI) steidža esmu spēlējis, un dīvānu uz Nabaklab skatuves mēs uzlikām jau pirms gada, tā kā Stīvam var plaģiātu piesiet, bet laikam jau mūsu šovu viņš neredzēja. Kaut gan…who knows…ideas – that’s what I love, but development is even more important, cause, what I realy hate is wasted undeveloped values…šovakar Bubamara Boss looping contest.

 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase