Gitarspele.lv ZiemassvētkuČau, ģitāristi un ģitārdraugi!

Tuvojas svētku laiks, un katrs steidzam sarūpēt jaukus pārsteigumus saviem tuvajiem cilvēkiem. Ja vēlies iepriecināt kādu, kurš spēlē ģitāru, tik tikko ir sācis spēlēt ģitāru, vai varbūt tikai vēlas sākt spelēt ģitāru – varam pačukstēt priekšā lielisku ideju pārsteigumam.

Tā ir Ģitārspēle.lv dāvanu karte Ģitārspēles Nodarbībām, kas palīdzēs tavam draugam vai radiniekam attīstīt savu radošo hobiju un atklāt daudz jauna muzikālajā pasaulē. Nekādu ierobežojumu nav – nodarbības piemērotas jebkuram vecumam, interesēm un sagatavotības līmenim.

Vai pazīsti kādu, kuram istabas stūrī atrodas jau varbūt pat ar putekļiem apklājusies ģitāra? Vai pazīsti kādu, kurš vēlas iemācīties spēlēt ģitāru, taču nekad nav saņēmies un sācis to darīt? Tagad ir īstā iespēja šim cilvēkam sagādāt lielisku pārsteigumu un ļaut uz mūzikas pasauli paraudzīties pavisam citām acīm.

Dāvanu kartes cenas:

4 nodarbības skolniekiem vai studentiem + ģitāras noma nodarbības laikā – 30 eiro.

4 nodarbības pieaugušajiem + ģitāras noma nodarbības laikā – 40 eiro.

Dāvanu karte ir derīga 6 mēnešus no iegādes brīža.

Kā notiek pieteikšanās nodarbībām?

Pavisam vienkārši – tev atliek tikai atnākt pie mums, piezvanīt uz 28683625 vai rakstīt uz info@gitarspele.lv un iegādāties dāvanu karti. Pēc tam kartes jaunais īpašnieks piesakās nodarbībām, arī sazinoties ar mums telefoniski, klātienē vai caur interneta anketu un tiek sarunātas nodarbības izdevīgā dienā un laikā.

Kā izskatās dāvanu karte?

Dāvanu kartes aizmugure

Dāvanu kartes aizmugure

Dāvanu kartes priekšpuseDāvanu kartes priekšpuse

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase