Ģitārspēles-Burziņš-NabaklabĢitārspēle.lv atklāj jauno mācību sezonu un svin interneta veikala atklāšanu – tāpēc tiek rīkots bezmaksas pasākums – “Ģitārspēles Burziņš”  Rīgas klubā NABAKLAB,  8. septembrī . Aicināti ir visi ģitārmūzikas cienītāji – iespēja atpūsties un komunicēt ar citiem līdzīgi domājošiem!

Vakara gaitā parunāsim par ģitārām un ģitāristiem, baudīsim “The Mike Hawk Band” šovu un Inokentija Mārpla ritma sekcijas – basģitārista Skripa un buņģiera – īpaši sagatavoto priekšnesumu/paraugdemonstrējumu, kuri pēcāk rūpēsies par ritmu arī ģitāristu džemā (Open Stage)!

Apmeklētājiem būs pārsteiguma balvas no Gitarspele.lv Veikala un Rock-Distribution, kas arī prezentēs jauno Peavey produkciju!

Visi, kas vēlas džemot, iepriekš piesakās, rakstot uz ernests@gitarspele.lv. Būs pieejama mp3 pieslēgšanas iespēja, kā arī Peavey un Marshall kombji! Var arī nepieteikties un nākt ar savu ģitāru tāpat. Viss pasākums sākas 19:00 un galvenā daļa ilgs aptuveni 2 stundas.

Šis pasākums ir turpinājums agrāk iesāktajai idejai – pasākumi par un ap ģitārām kā 2010. gada projekts – “Guitar Madness

Garantējam jautrību un labi pavadītu laiku! Tiekamies? 🙂


 • Reply

  Mārcis

  04 09 2011

  Super, Super!

 • Reply

  sips

  04 09 2011

  noteikti būšu, izklausās labi

 • Reply

  Pāvels

  10 09 2011

  kad būs foto un video no koncerta???

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase