Ģitārspēle.lv Veikals Svin 1 Gada Jubileju

Skaidrs, ka tā nav mūžība un ka Ģitārspēle.lv Veikalam viss vēl tikai priekšā, tomēr šo projektu esam veiksmīgi iesākuši, gada laikā nostiprinājuši pamatus, sasnieguši gada plānu, un nu Ģitārspēle.lv Veikals patiešām kļuvis par vadošo ģitāristu interneta veikalu Latvijā. Lai arī visi veikala pilnveidojumi vēl nav skaidri redzami un gads nešķiet ilgs laiks, šajā periodā esam daudz strādājuši pie piegādes kvalitātes, samazinot laika posmu no pasūtīšanas brīža līdz preces saņemšanai līdz ilgākais divām dienām, kā arī dubultojuši preču klāstu ar populārāko ražotāju produktiem. Šobrīd aktīvi strādājam pie vēl kvalitatīvākiem preču aprakstiem un apskatiem, kā arī preču sortimenta paplašināšanas.

Paldies, jums visiem, ka mūs atbalstāt, tādēļ ,turpinot Latvijas ģitāristu labklājības uzlabošanu, esam nolēmuši samazināt cenas visai veikala produkcijai 7-15% apmērā. Ielūkojies veikalā un varbūt arī Tu atradīsi ko jau sen kārotu. Atceries, ka Ģitārspēle.lv komanda vienmēr ir atvērta jautājumiem, īpašām vēlmēm vai vienkāršai papļāpašanai – info@gitarspele.lv.

 

Print Friendly

4 thoughts on “Ģitārspēle.lv Veikals Svin 1 Gada Jubileju

  1. …. nu Ģitārspēle.lv Veikals patiešām kļuvis par vadošo ģitāristu interneta veikalu Latvijā …

    Ģitārspēles veikals tak ir vienīgais ģitāristu interneta veikals latvijā, protams, ka tas ir vadošais, ja tas ir vienīgais 😀

  2. sadi tadi vel ir, bet nosaukt par kvalitativiem nevaru. gitarspeles veikals sava piedavajuma un cenu del varetu pat konkuret ar eiropas u.c. arzemju veikaliem. tikai nezinu ka ir viniem ar piegadi.

Leave a Comment

Draugiem.lv pase