Skeitborda gitārasVeidot ģitāras no dažādiem materiāliem un lietām nav nekāds jaunais koncepts, taču daži no šiem projektiem iegūst lielāku atsaucību, nekā citi. Mākslinieks Ezequiel Galasso darina ģitāras no nolietotiem skeitborda dēļiem. Izskatās pavisam noteikti ļoti stilīgi, kā arī skan tīri labi (zemāk ir video, kurā iespējams paklausīties šo ģitāru skanējumu).

Katru no šīm ģitārām ir veidojis pats mākslinieks kopā ar profesionālu skeiteri Gianfranco de Gennaro Gilmour. Ģitāru korpusi top no viena vai vairākiem dēļiem, un grifi izgatavoti no vairākiem, kopā salīmētiem dēļiem. Lai gan daudzi šādu ģitāru iegādātos, domājams, kā lielisku dizaina elementu, tas tomēr ir arī pilnībā funkcionāls instruments. Pieejamas dažādas specifikācijas – viens vai divi skaņas noņēmēji, 6 vai 12 stīgas un pat modelis ar diviem grifiem.

Cik mums zināms, šobrīd internetā nav neviena veikala, kur šīs ģitāras varētu iegādāties, taču ir Facebook lapa, kurā ģitāru iespējams pasūtīt. Vairāk attēlus skaties galerijā zemāk.

Paklausies, kā šīs ģitāras skan

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase