Kompānija Amidio, kura nodarbojas ar iPhone un iPad mūzikas aplikāciju izstrādi, pavisam nesen ir nākusi klajā ar jaunu, ļoti interesantu aplikāciju. Aplikācija saucas Futulele (future+ukulele). Šī aplikācija ļauj spēlēt digitālu ukuleli uz iPhone un iPad, taču, ne vairs tikai uz katra atsevišķi, bet uz abām ierīcēm kopā. Protams, iespējams izmantot tikai vienu ierīci, taču interesantāk ir, iPad darbojas kā ukuleles korpuss un iPhone darbojas kā grifs. Ierīces ir savstarpēji savienotas ar Bluetooth un Wi-Fi. Pati kompānja to sauc par vislabāk skanošo digitālo ukuleli, kāda šobrīd ir pieejama. Viņu mājas lapā ir iespējams paklausīties skanējuma piemēru. Šo ukuleli ir iespējams ļoti ērti ierakstīt un spēlēto uzreiz saglabāt, kā arī kādam nosūtīt. Pieejami arī četri efekti: Grand Stereo Reverb, 3-Band EQ, Lush Chorus, kā arī Tape Delay.

Tas, kā fiziski savienot kopā savu iPhone un iPad ir Tavā ziņā. Var ļaut vaļu fantāzijai. Ko Tu domā par šo produktu un digitālajiem instrumentiem vispār?

Futulel2 Futulele1 Futulele3 futulele4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Reply

    Oskars.

    30 01 2014

    Tad kad šis kļūs jau populārs un aktuāls es taisīšu pašnāvību, tā jau mūzika savā ziņā degradējas, šito jau nu es nepacietīšu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase