Skaņas noņēmēja turētājsPieļauju, ka daudziem, kuriem ir akustiskā ģitāra bez elektronikas, ir gribējies izmēģināt, kā šī ģitāra skanētu pieslēgta pie pastiprinātāja. Ja tev ir arī kāds elektriskās ģitāras skaņas noņēmējs, tad kompānija EurekaSound ir izdomājusi veidu, kā šo tavu vēlmi īstenot.

EurekaSound ir Kanādas uzņēmums, kurš ražo dažādus produktus, par kuriem varētu šķist: “kāpēc gan es par to neiedomājos pirmais?” EurekaSound ir radījusi arī basa un ģitāras hibrīdu, ko sauc Baitar – par to noteikti arī uzrakstīsim plašāk.

Bet nu atpakaļ pie elektronikas pievienošanas akustiskajai ģitārai! Šī kompānija ir radījusi pavisam vienkāršu stiprinājumu, ar kura palīdzību skaņas noņēmēju piestiprināt virs ģitāras skaņas cauruma zem stīgām. To sauc Sound Hole Pickup Mount. Ar šo stiprinājumu nav jāveic nekādas ģitāras modifikācijas – skaņas noņēmēju var pēc tam noņemt un ģitāra paliek

Skaņas noņēmēja turētājs 2

tieši tāda pati, kāda bija sākumā. Stiprinājums paredzēts jebkuram Single Coil izmēra skaņas noņēmējam. neko

nevajag arī lodēt – tiek izmantoti speciāli savienojumi, kuros vadi no skaņas noņēmēja tiek nofiksēti vietā ar skrūvi. Iekļauta arī poga skaļuma regulēšanai un ¼ collas standarta vada pieslēgvieta. Baterijas nemaz nav vajadzīgas.

Uzstādīšana aizņem apmēram 10 minūtes – galvenais ir noregulēt atbilstošu augstumu. Tā kā skaņas noņēmējs, visticamāk, oriģināli ir domāts elektriskajai ģitārai, tad paiet dažas minūtes, kamēr var atrast vajadzīgo skaņas noņēmēja novietojumu. Un tas arī būtībā viss – var pieslēgties pie pastiprinātāja un caur to spēlēt savu akustisko ģitāru un eksperimentēt ar dažādiem skanējumiem.

Sound Hole Pickup Mount pieejams melnā vai baltā krāsā un maksā nedaudz zem 35€. Iespējams iegādāties arī komplektā ar pievienotu EMG S2 skaņas noņēmēju par nedaudz vairāk kā 75€. Plašāka informācija un citi interesanti produkti atrodami eurekasound.com.

Skaties arī video

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase