Turpinot iepriekšējā nedēļā uzsākto rakstu sēriju par pietiekamu ievērību neguvušajiem mūzikas albumiem, piedāvājam iepazīties ar vēl vienu mūziķu apvienību!

Eric Burdon and The Greenhornes – Eric Burdon & The Greenhornes

Ēriks Bardons (Eric Burdon), kuru pazīstam kā leģendārās rokgrupas The Animals vokālistu (tieši viņš iedziedājis pazīstamās The Animals versijas tādām dziesmām kā House Of The Rising Sun, Boom Boom, Don’t Let Me Be Misunderstood u.c.), šoreiz ierakstījis 4 dziesmu EP (extended play) kopā ar Latvijā mazpazīstamo garāžroka grupu The Greenhornes no Ohaio, ASV.

The Greenhornes aktīvi spēlē un uzstājas jau kopš 1996. gada un gandrīz vienmēr atrodas koncertturnejā,

izņemot brīžus, kad kāds no dalībniekiem ir aizņemts ar citiem projektiem – grupas basģitārists Džeks Lorenss (Jack Lawrence) basu spēlē arī ar slavenā Džeka Vaita (Jack White) ne mazāk slaveno grupu The Dead Weather un The Raconteurs sastāvā. Ar The Raconteurs spēlē arī grupas bundzinieks Patriks Kīlers (Patrick Keeler). Par spīti saspringtajam grafikam, The Greenhornes kontā līdz sadarbībai ar Ēriku Bardonu bijuši jau četri studijas albumi un viens EP.

Eric Burdon & The Greenhornes EP sastāv no 4 dziesmām, un katrai piemīt savs raksturs – no klasiska blūzroka līdz Gogol Bordello piesitienam dziesmā Cab Driver, ko Bardons, protams, sacerējis, braucot taksometrā – vārdus viņš pierakstījis uz rokas un papīra lapiņas, bet nākamajā dienā, nonākot studijā ar vēl nenomazgātām pildspalvas līnijām uz plaukstas, tapusi dziesma.

Viss EP ierakstīts analogā ierakstu studijā, kā arī izdots tikai vinila platē un digitālā formātā – nekādu CD!

Eric Burdon & The Greenhornes – Out of My Mind

Eric Burdon & The Greenhornes – Cab Driver


Informāciju sagatavoja un rakstu izveidoja Anna Bindere

  • Reply

    futzal

    24 02 2013

    nu ļoti jauki, nav pat slikti

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase