DR Strings kompānija izlaidusi vēl nebijušas Neona stīgas, kas ir UV un tumšās gaismas (black light) aktīvas.

DR Neon ir ļoti spožu krāsu stīgas, kas skan tīri, dzidri un muzikāli, būdamas arī izturīgas ilgdzīvotspējīgas (kā raksta ražotāji)

Tās mirdz spoži kā dienas gaismā, tā arī skatuves apgaismojumā. Brīžiem šķiet, ka tās ir aizdegušās no sava spožuma. Tā kā tās ir 100 % tumšās gaismas aktīvas, tās spīd tikai UV staru ietekmē.

Pareizāk šo produktu ir saukt par neona spīduma stīgām, jo tai nepiemīt īstās neona īpašības – netiek pievadīta strāva neona gāzei, lai luminiscētu. Visticamāk, šāda tehnoloģija nebūs tik drīz pieejama vai arī vispār nebūs nepieciešama – jo stīgas pamatfunkcija zustu.

Stīgās ir arī lietota jaunā K3 pārklājuma tehnoloģija (K3 coating). Šī tehnoloģija ir rūpnīcā apstiprināta un testēta – tā nodrošina stīgu 9x lielāku dzīvotspēju un saglabāšanos nekā iepriekšējās, ko ražojuši DR; Pārklātās stīgas tik ātri vairs nenopluks. Neona stīgas ir otrās DR Superstīgu Sērijā (DR Superstring Series).

Nez vai arī Neona spīdīgums tik ilgi saglabājas?

Neona stīgas ir pieejamas šādās krāsās: HiDef Orange, HiDef Pink, HiDef Yellow un HiDef Green un elektriskajām ģitārām 9-42, 10-46 un 11-50 izmēros. Basa stīgas tādos pašās krāsās un vidējā izmērā (45-105), kā arī drīz sekos 5-stīgu basa versijas (45-125)

Tās var iegādāties Gitarspele.lv Veikalā. Ceram arī drīzumā redzēt arī pirmos drosminiekus uz Latvijas skatuvēm ar šādu jaunumu + nepārtrauktu UV staru apstarojuma ierīci!!

Informācijas avots: http://www.drstrings.com/neon-strings-gallery

 

 • Reply

  Indriķis Saldējums

  27 09 2010

  gribu…jau sen gribēju bet tad tās vēl neražoja

 • Reply

  Hit

  27 09 2010

  izskatās labi, nez kā tās skan =)

 • Reply

  dinamno

  30 09 2010

  kāds nezin vai/kad/kur šīs varētu latvijā iegādāties??

 • Reply

  Viesturs

  10 10 2010

  Nav vēl pat eBayā. Redzēju Amazon.com, bet tikai pa ASV sūtīja. Gan jau drīz parādīsies eBayā, varēsim sūtīt un pontot. 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase