Labas ziņas smagā metāla faniem. Somu Heavy Metal grupa Children Of Bodom (COB), kuru dibināja leģendārais Alexi Laiho, ir paziņojuši, ka jau strādā pie sava jaunā albuma ar nosaukumu “Relentless Reckless Forever“. Tas būs mums pieejams jau 2011. gada, 8. martā. Pagaidām mums ir pieejams tikai albuma dziesmu sarakasts, vāciņš (cover artwork) un video, kas liek faniem grauzt nagus un plēst matus no galvas aiz nepacietības. Albūms tiek ierakstīts Somijā – Petrax Studios, ar slaveno roka producentu Metu Haidu (Matt Hyde) (Slayer, Monster Magnet). Relentless Reckless Forever ir septītais COB albums, taču pirmais albūms pēc 2008. gada “Blooddrunk” albuma, kurš ieņēma 22. vietu Billboard’s Top 200 čartā.

Neliels komentārs no Aleksa par topošo albumu:

“Šā albuma ierakstam tika veltītas lielas pūles un daudz darba; kas attiecās uz mani, es praktiski neesmu gulējis un atpūties kādas sešas nedēļas – taču mēs esam apņēmušies ‘Relentless Reckless Forever’ padarīt par labāko COB albumu kāds jebkad ir bijis. Mets dzenā mūs pa studiju 24/7 un stimulē mūs strādāt vēl vairāk.”

Pirmais singls un īss video fragments no jaunā albuma ir “Was It Worth It?”. COB gribēja , lai šīs dziesmas video būtu agresīvs un enerģijas pilns, tāpēc komandai pievienojās skeiteris Kriss Kouls (Chris Cole) (X Games zelta medaļas divkārtējs ieguvējs), kā arī profssionālais skeiteris Džeimijs Tomass (Jamie Thomas), Gerets Hills (Garrett Hill) un Toms Asta (Tom Asta). Video uzņemšana notiek Pensilvānijā – Pennsylvania’s Action Sports Compound Camp Woodward. Video uzņemšanas vadītājs ir Deils Restegīnī (Dale Resteghini), kurš ir uzņēmis video grupām kā Pink Floyd, Santana, Mötley Crüe u.c.

Dziesmu saraksts no “Relentless Reckless Forever”:

01. Not My Funeral
02. Shovel Knockout
03. Roundtrip to Hell and Back
04. Pussyfoot Miss Suicide
05. Relentless Reckless Forever
06. Ugly
07. Cry of the Nihilist
08. Was It Worth It?
09. Northpole Throwdown
10. Party All the Time (* Eddie Murphy)

“Dziesma ‘Was It Worth It’ ir totāla “pārtī” dziesma; tai nav tipiska COB pieskaņa, taču ir viena no manām mīļākām dziesmām – tā ir ellīgi smaga.”, apgalvo Alekss.

Gribu dzirdēt arī jūsu domas, dārgie lasītāji, tāpēc, lūdzu, izsakieties apakšā pie komentāriem 🙂 Kas attiecās uz manīm – Raaawwrrr!!! I’m psyched, I’m so f%$#ing psyched. ARE YOU PSYCHED?!

Rakstu sagatavoja: Vitālijs Krūmiņš

Informācijas avoti: http://www.ultimate-guitar.com/news/


Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase