Billijs Džo Ārmstrongs un Nora Džounsa

Rokgrupas Green Day solists Billijs Džo Ārmstrongs (Billie Joe Armstrong) ierakstījis jaunu albumu duetā ar džezpopa dziedātāju Noru Džounsu (Norah Jones). Albums tiek izdots tieši šodien – 25. novembrī 2013. gadā un tā nosaukums ir Foreverly. Šis varētu būt ļoti interesanti gan Billija gan Noras klausītājiem, ņemot vērā abu mūziķu atšķirīgos mūzikas stilus.

Albums sastāv no vienkāršām un mierīgām dziesmām un ir 1958. gada grupas The Everly Brothers izdotā albuma Songs Our Daddy Taught Us interpretācija. Pirmais singls no jaunā albuma ir dziesma, kurai tapis arī liriku video Long Time Gone, kurai seko Silver Haired Daddy of Mine.

Kādā intervijā Ārmstrongs saka:”Tas viss sākās ar Stīviju Vonderu (Stevie Wonder). Mēs dziedājām kopā ar Stīviju un viņa grupu, un vēl pāris cilvēkiem, tā es pirmo reizi iepazinos ar Noru. Pirms vairākiem gadiem biju nejauši uzdūries The Everly Brothers albumam – es to klausījos visu laiku un domāju – kas gan viņiem lika ierakstīt šādu albumu? Likās ļoti noslēpumaini, ka šie puiši dzied par nāvi, sēdēšanu cietumā un zaudētu mīlestību. Man patika šī doma – tas bija kaut kas, kas viņiem bija iemācīts un tagad tas tiek iemācīts man. Es domāju, ka tas būtu forši paturpināt šo tradīciju. Bet es ļoti gribēju, lai otru daļu dziedātu sieviete, man likās, ka tas piešķirtu mūzikai citu, varbūt pat plašāku nozīmi, nekā tad ja to dzied divi brāļi. Un tad mana sieva man teica, ka es varētu šo piedāvājumu izteikt Norai Džounsai. Es viņai pajautāju un viņa piekrita! Man joprojām tas viss šķiet kā tāds aklais randiņš.”

Nora Džounsa intervijā saka:”Billija Džo entuziasms saistībā ar šīm dziesmām un viņa neuzbāzīgā, atvērtā pieeja šai mūzikai bija ļoti iedvesmojoša. Viņš neturējās tikai pie savām idejām, līdz ar to mums abiem bija jautri atklāt, ar ko mums katram saistās šī mūzika. Man patika, ka oriģināls ir tik ļoti atklāts, bet tajā pašā laikā mazliet neskaidrs. Mums bija daudz iespējas, lai interpretētu šīs dziesmas pa savam. Noklausoties, kā skan pirmā dziesma Roving Gambler, es sapratu, ka būs tiešām lieliski.”

Billie Joe Armstrong & Norah Jones – Long Time Gone

Nora dzied jaunākā brāļa Fila Everlija (Phil Everly) daļas – dziedot augstākās notis. Billijs, savukārt, dzied Dona Everlija (Don Everly) daļu. Dzīvās uzstāšanās šim duetam nav paredzētas, bet Green Day solists atzīst, ka būtu jautri kādu reizi uzstāties kopā – laiks rādīs.

Billie Joe Armstrong & Norah Jones – Silver Haired Daddy of Mine

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase