Hey! Meklē vieglu un skanīgu meldiņu uz akordiem? “Behind Blue Eyes” dziesmas arpēdžijas Ģitārspēle.lv versijā ir treniņš tīru akordu skanējumam, veiklai stīgu secības un mediatoru kustības maiņai. Nodarbības sākumā ir video nodarbība, bet turpinājumā detalizēta tablatūra ar īsu vēsturi par oriģinālo skaņdarbu. Lai labi skan un trenējas, kā arī neaizmirsti nobalsot par savu iecienītāko dziesmas versiju raksta beigās!

1. Vingrinājums

Viegli mainām akordus ar diviem pirkstiem (1 un 2 vai 2 un 3), spēlējot nemainīgas labās rokas kustības uz leju un pēc tam uz augšu.

2. Vingrinājums

Spēlējam ar mainīgām mediatora kustībām – uz leju, uz augšu utt.

3. Vingrinājums

1. un 2. vingrinājuma apvienojums.

4. Vingrinājums

Treniņš atsevišķi: pamēģini nospēlēt katras takts visas skaņas vienlaicīgi un sanāks skanīgs, viegli spēlējams akords!

5. Vingrinājums

Pilna nodarbība, spēlējot vingrinājumu kā etīdi! Iesaku lietot metronomu, izvēloties  iemērotu tempu (normāli no 70-90 bpm), lai varētu spēlēt vairākas reizes pa apli, veidojot mazas pauzītes atpūtai (10-15 min spēlē, 5 atpūtini roku, pavingro un pastaigā!)

The Who – Behind Blue Eyes

“Behind Blue Eyes” ir britu roka grupas “The Who” sacerējums. To laida klajā 1971. gada novembrī kā otro singlu viņu albumam “Who’s Next”. To sacerējis Pīts Tovnshends (pete Townshend). Šī ir viena no The Who vispopulārākajām dziesmām, kurai kaverversijas sarakstījuši daudzi. Dziesma sākas ar arpēdžijām, kas ir sarežģītākas nekā šajā nodarbībā. Ja ir vēlme pēc oriģinālās tablatūras, rakstiet komentāros!

Limp Bizkit – Behind Blue Eyes

“Behind Blue Eyes” dziesmas pazīstamākais kavers ir no Amerikāņu Nu Metal grupas “Limp Bizkit”. Tā nāca gaismā 2003. gada novembrī kā singls no albuma “Results May Vary“. Šī versija ir pazīstama ar “runā un izrunā” dziedāšansa tehniku bridža daļā. Pēc dažām sekundēm dziesma turpinās ar slēptu ierakstu, kas saucās “All That Easy“, tāpēc kopējais garums ir 6:05 minūtes (oriģinālajā CD).

Mūzikas video klipā redzama pazīstamā aktrise Halle Berija (Halle Berry). Klips ietver ainas no filmas Gotika (Gothika), kur Berija  filmējās. Tiek attēlota attiecību saikne starp dziedātāju Fredu Dērstu (Fred Durst) un Beriju līdzīgi kā filmā. Pēc video palaišanas tas saņēma pozitīvas atsauksmes no kritiķiem, kuriem patika savienojums ar pašu filmu!

Aptauja

Kura "Behind Blue Eyes" versija Tev šobrīd patīk labāk?

View Results

Loading ... Loading ...

  • Reply

    Artis

    29 01 2014

    Super! 🙂

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase