Tradīcijas, pieredze, informācija, atpūta un satikšanās!

Ģitārspēle.lv un Ģitāristiem.lv aicina visus Latvijas ģitāristus piedalīties ikgadējā Ģitāristu sesijā Madonā, kas garantē jaunas zināšanas un jautrību nedēļas garumā.

Klāt jubileja – 15! Sesijā var piedalīties visa blice – ģitāristi, basģitāristi, bundzinieki, taustiņnieki un vokālisti! Sesijas mērķis vispusīgi papildināt zināšanas instrumentu un vokāla apguvē, dot impulsu personības muzikālajai attīstībai! Sākot ar 1998. gadu, sesijā pieredzi un zināšanas ir guvuši 1045 dalībnieki. Sesijas laikā notiks basa, solo ģitāristu, vokālistu un bundzinieku konkursiņi! Pieredzē dalīsies Latvijā atzīti mūziķi un meistarklases sniegs arī vieslektori no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Anglijas, Vācijas un  Francijas.

30 meistarklases, 10 vakaru koncerti, relax tūre, konkursi instrumentālistiem un vokālistiem, kā arī 15 gadu jubilejas gala koncerts – tas viss dalībniekus sagaida šajā nedēļa! Vakara koncerti tiks filmēti, sesijā uzstāsies grupas: Very Cool People, The Aperitif, Medieval Child, Gapoljeri, Salt Camel Project, u.c. Noslēguma koncertā mūs priecēs Kārļa Vanaga vadītaisCity Jazz Youth Band. Būs papildinājumi!


Sesijas atklāšanas dienā 12. martā plkst. 13.30 durvis vērs krāsaina foto izstāde – “Sesijas personības”. Šajā izstādē varēs sevi ieraudzīt ikkatrs dalībnieks, kurš tajā piedalījies kopš 1998. gada. Foto izstādē akcenti tiks likti uz sesijas uzticīgākajiem meistariem, kuri veltījuši savas zināšanas nākamajai Latvijas mūziķu paaudzei.

Dalības maksa ir Ls 80,- (internāts) vai Ls 120,- (viesnīca). Maksā ietilpst naktsmītnes, ēdināšana 3 x dienā, 5 dienu lekciju programma, izdales materiāli, vakaru koncerti, relax tūre un noslēguma koncerts. Dalībnieki, kas sesijā piedalīsies atkārtoti, dāvanā saņems T-kreklu!

Lai piedalītos „Ģitāristu sesijā”, līdz š.g. 25. februārim ir elektroniski jāatsūta anketa, foto portrets un dalības maksa norādot guļvietu – internāts vai viesnīca. Ja ir finansiālas grūtības, iesakām atbalstu meklēt pašvaldību iestādēs vai uzrunāt firmas! Varam uzrakstīt motivētu vēstuli, šajā ziņā – atbalsta meklējumos, ir bijusi pozitīva pieredze, taču vispirms ar mums sazinieties! Rīkojaties nekavējoties, jo parasti pietrūkst tam laika!

Pieteikuma anketa pieejama šeit.

Neliels JAM SESSION pērnā gada ģitāristu sesijā

Dalībnieki no Kurzemes, Zemgales, Rīgas un apkārtnes tiks sagaidīti 11. martā ar vilcienu Rīga – Madona, kas atiet 1900 un Madonā pietur plkst. 2145 Sekos vakariņas, iekārtošanās viesnīcā un internātā, sesijas meistaru JAM viesnīcas kafejnīcā! Nodarbības sāksies pirmdien, 12. martā, reģistrēšanās Madonas k/n no plkst. 900. Programma tiks sakārtota vadoties pēc sesijas tradīcijām, iespējām un Jūsu interesēm! Organizatori rūpēsies par drošību, labsajūtu un nodarbību lietderīgumu!

Pirmajiem 20 dalībniekiem, kuri atsūtīs gan foto, gan pilnu dalības maksu, gan visu anketās prasīto, būs pārsteigums!

Uzzini vairāk par to, kas notika Ģitāristu Sesijā 2011.

Andy Baker Jazz Fusion meistarklases – http://www.gitarspele.lv/andy-baker-jazz-fusion-nodarbibas/

Jānis Misiņš par ģitāras efektiem – http://www.gitarspele.lv/janis-misins-par-elektriskas-gitaras-tembru-un-efektiem/

Valdis Rēbuks par Fender Telecaster – http://www.gitarspele.lv/valdis-rebuks-par-fender-telecaster-gitaristu-sesija-2011/

Pauls Kravalis ar nopietniem “stroķiem” – http://www.gitarspele.lv/pauls-kravalis-attrade-prezente-nopietnus-strokus/

 

 • Reply

  Limo

  06 02 2012

  Yea, gandrīz palaidu garām, ka jau jāpiesakās!

 • Reply

  Joņs

  06 02 2012

  Atceros pagājušo gadu – bij labi 😀

 • Reply

  Rinalds

  08 02 2012

  Izskatās interesanti…
  thx

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Draugiem.lv pase